ادعای جنجالی عربستانی‌ها | شکایت الاهلی از استقلال به دلیل استفاده از بازیکن غیر قانونی

ادعای جنجالی عربستانی‌ها | شکایت الاهلی از استقلال به دلیل استفاده از بازیکن غیر قانونی
تماشاچی -از فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا عربستانی‌ها به خوبی یاد گرفته‌اند که چطور فشار روانی را روی تیم‌های ایرانی اعمال کنند و از این طریق فرصت قهرمانی در این تورنمنت معتبر را از نمایندگان ایران بگیرند. فصل گذشته تیم النصر پس از حذف توسط پرسپولیس دست بردار نماینده کشورمان نبود و مدام با شکایت‌های مختلف حواشی را حول محور باشگاه پرسپولیس حفظ کرد. البته نمی‌شود دلیل قهرمان نشدن سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیا سال گذشته را فقط فشار عربستانی‌ها عنوان کرد اما باشگاه النصر به خوبی توانست تا روز فینال آرامش را از نماینده ایران بگیرد. 

حالا و پس از صعود استقلال به دور بعدی لیگ قرمانان آسیا و برخورد نماینده کشورمان با تیم الهلال عربستان برخی از رسانه‌های سعودی ماجرای فسخ قرارداد میلیچ با استقلال و حضور دوباره او در این تیم را پیش کشيده‌اند. این رسانه‌ها از طرفی می‌خواهند به بازگشت تیم الاهلی با حذف ناجوانمردانه استقلال کمک کنند. 

نواف الاسیوی خبرنگار مطرح عربستانی در یک توییت نوشته که استقلال از مدافع کروات خود به صورت غیرقانونی استفاده کرده است و این بازیکن پیش از بازگشت دوباره به استقلال با این تیم فسخ کرده است. این خبرنگار معتقد است مسئولان کنفدراسیون آسیا باید تمام بازی‌های استقلال در دور گروهی را 3 بر صفر به نفع رقبا تغییر نتیجه دهند. در این صورت تیم الاهلی عربستان جای آبی‌پوشان ایران را در مرحله یک هشتم خواهد گرفت. 

البته هنوز باشگاه الاهلی به صورت رسمی شکایت خود را از باشگاه استقلال ثبت نکرده است و اگر این اقدام صورت گیرد قطعاً برای ایجاد فشار روانی روی نماینده کشورمان است چرا که آبی‌پوشان ایران باید در مرحله بعد به مصاف دیگر نماینده عربستان یعنی الهلال بروند. 

در این میان مدیران باشگاه‌های ایران و علی الخصوص مدیران 3 نماینده کشورمان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید بسیار هوشیار باشند و برنامه‌ای برای پاسخ به این فشارهای عربستانی‌ها طراحی کنند.

 
منبع : تماشاچی

نظرات

user

شکایت برای چی... ای خدا... خدا کنه حذفمون نکنن 😭😭😭😭

پاسخ دادن