دست رد رئال به سینه رونالدو | منچستر یا پی اس جی مقصد بعدی کریستیانو

دست رد رئال به سینه رونالدو | منچستر یا پی اس جی مقصد بعدی کریستیانو
تماشاچی -نشریه مارکا با انتشار خبری مدعی شد که کریستیانو رونالدو می‌خواهد یوونتوس را ترک کند و دو تیم پاری‌سن‌ژرمن و منچستر یونایتد در حال رقابت برای جذب او هستند، این در حالی است که رئال مادرید علاقه‌ای به این موضوع ندارد.

همچنان گاتزتا دلو اسپورت در اوایل هفته جاری گزارش داد كه کریستیانو به دنبال راهی برای فرار از یوونتوس است. بانوی پیر پس از از دست دادن دهمین اسکودتو متوالی، در تلاش کسب سهمیه لیگ قهرمانان این فصل است.

مارکا تأیید می‌کند که رونالدو می‌خواهد در تابستان تورین را ترک کند. اگرچه اولین گزینه او بازگشت به رئال مادرید است اما مادریدی‌ها قبلاً به سوپراستار پرتغالی اطلاع داده‌اند که علاقه‌ای به بازگشت او به این باشگاه ندارند.

گفته می‌شود که این بازیکن 36 ساله به هم تیمی‌های سابق خود و فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید هم پیام کوتاه ارسال کرده اما نتوانسته راهی برای بازگشت به برنابئو پیدا کند.

با این حال منچستر یونایتد و PSG در رقابت برای جذب مهاجم افسانه‌ای که می‌خواهد به بازی در یکی از باشگاه‌های برتر اروپا ادامه دهد، باقی مانده‌اند. در حالی‌که‌ قرارداد رونالدو با یوونتوس تا سال 2022 اعتبار دارد. 

گفته می‌شود مدیر برنامه‌های او خورخه مندز با مدیران شیاطین سرخ رابطه خوبی دارد و این رابطه می‌تواند سفر او را به اولدترافورد آسان نماید.

او سالانه 31 میلیون یورو درآمد دارد و اگر می‌خواهد یوونتوس را در تابستان ترک کند، باید دستمزد خود را کاهش دهد و بانوی پیر می‌تواند رونالدو را در پایان فصل فقط با 29 میلیون یورو بفروشد.

 
منبع : تماشاچی

نظرات