جانشینان نوراللهی و کنعانی زادگان در پرسپولیس مشخص شدند

جانشینان نوراللهی و کنعانی زادگان در پرسپولیس مشخص شدند
تماشاچی -در حین برگزاری دیدارهای آسیایی بود که خبر جدایی احمد نوراللهی و محمدحسین کنعانی‌زادگان از پرسپولیس منتشر شد و اغلب رسانه‌ها مدعی شدند که این 2 بازیکن در پایان فصل از جمع سرخپوشان جدا خواهند شد. به همین خاطر مدیران باشگاه پرسپولیس از همین حالا در فکر جذب جانشینانی لایق برای کنعانی‌زادگان و نوراللهی هستند. 

شنیده می‌شود مسئولان باشگاه پرسپولیس با شجاع خلیل‌زاده مدافع سابق تیم‌شان که در حال حاضر برای الریان قطر بازی می کند و در ابتدای فصل با حواشی اخیر و عجیب از سرخپوشان جدا شد، به توافق نهایی رسیده‌اند تا یک بار دیگر پیراهن پرسپولیس را بر تن کند.
خلیل‌زاده با جدایی حسین کنعانی‌زادگان که احتمالا راهی لیگ ستارگان قطر خواهد شد، جانشین این بازیکن می شود. ضمن اینکه خلیل‌زاده طی روزهای آینده رسما با الریان فسخ خواهد کرد و به عنوان بازیکن آزاد مجدداً سرخ پوش خواهد شد

از طرف دیگر یحیی گل محمدی برای جانشینی احمد نوراللهی یک لژیونر ایرانی را در نظر دارد. رضا اسدی هافبک سابق تراکتور و حال حاضر سن بولتن اتریش بازیکنی است که به احتمال فراوان جانشین نوراللهی در خط میانی پرسپولیس خواهد شد. 
قبل از پیوستن اسدی به سن بولتن هم زمزمه‌هایی مبنی بر پیوستنش به پرسپولیس شنیده می‌شد اما به دلیل مخالفت باشگاه تراکتور این بازیکن راهی اروپا شد اما هم اکنون از شرایط خود در اتریش راضی نیست و تمایل خود را برای بازی در پرسپولیس به گوش مدیران این باشگاه رسانده است. 
 
منبع : تماشاچی

نظرات