بارسلونا-والنسیا | مسی و یاران محکوم به پیروزی

بارسلونا-والنسیا | مسی و یاران محکوم به پیروزی
تماشاچی -با توجه به پیروزی شب گذشته تیم های رئال و اتلتیکومادرید، بارسلونا امشب محکوم به پیروزی در مقابل والنسیا است. مسابقه ای که امشب از ساعت 23:30 به وقت تهران در ورزشگاه مستایا برگزار خواهد شد 

بارسا در حال حاضر با 71 امتیاز تیم سوم جدول است و در صورتی که امشب امتیازی از دست دهد، علاوه بر اینکه از کورس قهرمانی دور می‌شود، حتی ممکن است رده سوم را به تیم سویا واگذار کند. این در حالی است که والنسیا همیشه تیم خطرناکی برای بلوگرانا بوده و امتیازگرفتن از این تیم در مستایا اصلاً کار ساده ای نخواهد بود.

بازی رفت دو تیم در نیوکمپ با تساوی 2 بر 2 به پایان رسیده و طبق آمار بارسلونا از سال 2019 موفق به شکست این تیم نشده است.

با تمام این ها بارسا امشب رونالد کومان سرمربی تیمش را به دلیل محرومیت با خود نخواهد داشت، زیرا این مرد هلندی در دیدار 5 شنبه شب که با شکست ناباورانه تیمش برابر گرانادا همراه شد، با دریافت کارت قرمز از روی نیمکت اخراج شد و حالا به دلیل توهین به داور از همراهی تیمش در 2 دیدار محروم شده است.

با تمام این ها کومان به هواداران بارسا وعده داده است که در 5 بازی باقی مانده که یک مسابقه فوق العاده حساس آن برابر اتلتیکومادرید خواهد بود، تیمش را پیروز خواهد کرد تا قهرمان لالیگا شود.

در حال حاضر کورس قهرمانی بالای جدول لالیگا میان 4 تیم اتلتیکومادرید، رئال مادرید، بارسلونا و سویا است و در هر هفته از رقابت ها، میتواند جایگاه تیم ها تغییر کند.

در همین حال دو روزنامه نزدیک به بارسلونا در شماره های امروزشان به بازی حساس امشب بارسا اشاره کردند و با تیترهایی که بارسا باید برنده بازی امشب باشد به استقبال جدال مستایا رفته‌اند.

 
منبع : تماشاچی

نظرات