ادعای عجیب مینو رایولا | احتمال معاوضه پوگبا و هازارد وجود دارد

ادعای عجیب مینو رایولا | احتمال معاوضه پوگبا و هازارد وجود دارد
تماشاچی -مینو رایولا مدیر برنامه بزرگترین ستاره‌های دنیای فوتبال با روزنامه اسپانیایی Diario AS صحبت کرده است که در یکی از مهمترین اظهار نظرهای خود از امکان معاوضه پوگبا و هازارد توسط منچستریونایتد و رئال مادرید پرده برداشته است.

در چند اخیر فصل همواره صحبت جدایی پوگبا از جمع بازیکنان شیاطین سرخ زیاد شنیده می‌شود و از یوونتوس به عنوان مقصد احتمالی این بازیکن نامبرده می‌شود. این در حالی است که حضور زیدان باعث می‌شود تا رئال مادرید نیز یکی از گزینه های این بازیکن باشد.

مینو رایولا مدیر برنامه پل پوگبا در صحبت‌های اخیر خود گفت:
"وقتی بازیکنی از شما میخواهد تا به تیمی دیگر او را منتقل کنید، ما چه کاری انجام دهیم؟ این یک مسئولیت بزرگ است. این وقت است که شما تمام شب بیدار می مانید و به بهترین گزینه فکر می کنید، هدف من این است که در کنار بازیکنان باشم و آنها را به اهدف قلبی شان برسانم."

​"در مورد پوگبا، آنچه واقعاً مهم است این است که منچستر یونایتد چه می خواهد، و چه پروژه ای را برای پوگبا پیشنهاد می دهد. پوگبا همیشه به یک چیز علاقه داشته است، قهرمانی در لیگ قهرمانان و کسب عناوین، این هدف اوست. خواهیم دید که آیا این کار در یونایتد یا سایر باشگاه های بزرگ اروپایی امکان پذیر است یا نه."

"در یک زمان، پوگبا علاقه زیادی به یونایتد داشت و به یونایتد اعتماد داشت. باشگاه های مختلف دیگری نیز وجود دارد که به پوگبا علاقه مند هستند، بنابراین برای یونایتد و مادرید واقعاً سخت است که در مورد یک انتقال بسیار بزرگ به توافق برسند زیرا باشگاه های بزرگ دوست ندارند بازیکنان با کیفیتشان را به سایر باشگاه های بزرگ بفروشند. برای پوگبا ، بازی در مادرید همیشه یک گزینه واقعا جذاب بود، به خاطر زیدان، او قهرمان کودکی پوگبا است.

"من فکر می کنم هیچ چیز غیرممکن نیست، اما فوتبال به روز بستگی دارد. شما باید انعطاف پذیر باشید تا به همه احتمالات فکر کنید. اگر فردا مادرید بخواهد یک معاوضه انجام دهد، هازارد با پوگبا گزینه بسیار خوبی است. و اگر هر چهار طرف آن را دوست داشته باشند، چرا که نه؟ "

 
منبع : تماشاچی

نظرات