پیام عجیب و غریب رئیس فدراسیون فوتبال پس از صعود پرسپولیس، استقلال و تراکتور

پیام عجیب و غریب رئیس فدراسیون فوتبال پس از صعود پرسپولیس، استقلال و تراکتور
تماشاچی -پس از صعود پرسپولیس، استقلال و تراکتور به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شهاب‌الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال پیام عجیب و غریبی را منتشر کرد. وی در بخشی از این پیام مدعی شد با استفاده از دیپلماسی نگذاشته تا تیم‌های ایرانی بازنده شوند. 
قطعاً چنین پیامی آن هم از سوی رئیس فدراسیون فوتبال می‌تواند تبعات سنگینی برای فوتبال ایران داشته باشد. 
البته اگر لابی آقای رئیس تأثیر گذار بود حق تیم فولاد در 2 دیدار رفت و برگشت با النصر خورده نمی‌شد یا تیم‌های ایرانی مجبور نبودند در سایر کشورها به مصاف حریفان بروند. 
در هر صورت باید ببینیم شهاب‌الدین عزیزی خادم چه توضیحی برای این پیام خود خواهد داشت. 
متن پیام ارسالی رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه قابل مشاهده است :

به نقل از سایت رسمی فدراسیون، متن پیام شهاب الدین عزیزی خادم به شرح زیر است: 
فوتبال ایران قطب غیرقابل انکار آسیاست. با صعود تیم‌های پرسپولیس، استقلال و تراکتور به مرحله‌ بعدی لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا هواداران فوتبال کشورمان شادان از این پیروزی‌های بزرگ، به استقبال رقابت پرشور لیگ برتر می‌روند و سپس بی‌صبرانه منتظر درخشش یوزها در انتخابی جام جهانی 2022 خواهیم نشست.

در این مسیر پرهیاهو آن‌چه در توان فدراسیون فوتبال بود را به کار گرفتیم تا بهترین نتیجه‌ها به دست آید.

از ابزار دیپلماسی بهره بردیم و با سفارتخانه‌ها در تعامل بودیم تا نمایندگان ایران خارج از زمین بازنده نباشند؛ هر جا لازم بود، نیروهای مجرب فوتبال را همراه نمایندگان‌مان کردیم؛ در بازگشت به درخواست‌شان جهت رعایت پروتکل‌ها احترام گذاشتیم و سعی کردیم همان جایی که خواسته بودند، بهترین ها فراهم شود.

باز هم تلاش خواهیم کرد تا اعتبار فوتبال ایرانی در قاره‌ کهن تقویت شود و این صعود ارزشمند را به مدیران، کادر فنی، بازیکنان، تمام کسانی که زحمت کشیدند تا این سه تیم در مرحله بعد باشند و البته هواداران شان تبریک می‌گویم.

سربلندی ایران مان زیر سایه مهر خداوندی آرزوی همه ماست.

با احترام
شهاب‌الدین عزیزی خادم

 
منبع : تماشاچی

نظرات