از بازگشت آلگری تا خروج رونالدو | خانه تکانی بزرگ در یوونتوس

از بازگشت آلگری تا خروج رونالدو | خانه تکانی بزرگ در یوونتوس
تماشاچی -نشریه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» در گزارشی مفصل به شرایط کنونی باشگاه یوونتوس پرداخته است. بر اساس این گزارش، احتمال دارد تغییرات گسترده در پایان فصل 2021 – 2020 شاهد باشیم.

روز گشته جان آلکان، از سهم‌داران بزرگ شرکت اکسور که مالکیت یوونتوس را دارد، جلسه‌ای با آندره آنیلی، رئیس این باشگاه داشته و در مورد آینده بانوی پیر با وی صحبت کرده است.

سرنوشت آنیلی به دلیل ماجرای سوپرلیگ اکنون در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. این احتمال وجود دارد که الساندرو نازی، نایب رییس اکسور در پایان سال میلادی، رئیس باشگاه یوونتوس شود.

در این میان، مارچلو لیپی، سرمربی پیشین یوونتوس یکی از گزینه های پست مدیریت فنی یوونتوس است. برای پست مدیریت ورزشی، احتمال خروج فابیو پاراتیچی از یوونتوس به سبب اتمام قرارداد و البته ماجرای مذاکره با لوئیس سوارز بالاست و به نظر نمی رسد که پاول ندود نیز در این باشگاه ماندنی باشد. 

کریستیانو جیونتولی مدیر ناپولی و جوزپه ماروتا مدیر اینتر ممکن است به عنوان مدیر ورزشی یوونتوس منصوب شوند. در مورد سرمربی، اخراج آندره آ پیرلو در پایان فصل قطعی به نظر می‌رسد و ماسیمیلیانو الگری، سرمربی پیشین یوونتوس در یک قدمی بازگشت به این باشگاه قرار دارد.

موضوع مهم و اساسی دیگری که سران باشگاه تورینی ان را به صورت بسیار دقیق و محاسبه شده در نظر دارند، آینده کریستیانو رونالدو است. در حال حاضر، آینده فوق ستاره در باشگاه تورینی در هاله‌ای از ابهام است و اگر یوونتوس راهی لیگ اروپا شود، او قطعا از این تیم جدا خواهد شد اما ژرژ مندز در هر صورت برای بردن رونالدو از یوونتوس، آماده است.

کریستیانو رونالدو یوونتوس
 
منبع : تماشاچی

نظرات