منچستر نه! برای فتح لیگ قهرمانان رونالدو به پاریس می‌رود

منچستر نه! برای فتح لیگ قهرمانان رونالدو به پاریس می‌رود
تماشاچی -اوضاع برای کریستیانو رونالدو در سومین فصل همکاری با یوونتوس نیز مطابق انتظار پیش نمی‌رود. ناکامی آن‌ها این بار فقط به لیگ قهرمانان اروپا محدود نمی‌شود بلکه یوونتوس پس از 9 سال در آستانه از دست دادن اسکودتو است.

در این شرایط انتقادات از کریستیانو رونالدو در یوونتوس به اوج خود رسیده است و حتی هواداران بیانکونری نیز خواهان جدایی او هستند. اکنون طبق ادعای نشریه «توتو اسپورت»، پاری‌سن‌ژرمن از شیاطین سرخ جلوتر است و آنها می‌خواهند رونالدو را وسوسه کنند تا با ترک یوونتوس به لیگ یک فرانسه برود.

گفته می‌شود عامل اصلی در تصمیم‌گیری برای حرکت بعدی رونالدو ناتوانی منچستر در فتح لیگ قهرمانان است. از طرفی پس از آنکه پروژه سوپرلیگ اروپا شکست خورد، مالکان منچستریونایتد علاقه چندانی به ولخرجی برای خرید بازیکنان با دستمزدهای بالا ندارند و قیمت رونالدو هم برای آن‌ها بسیار بالا خواهد بود.

رونالدو در سال‌های پایانی دوران حرفه‌ای خود می‌خواهد در تیمی باشد که برای قهرمانی در چمپیونزلیگ رقابت کند و بتواند شانس فتح دوباره لیگ قهرمانان اروپا را به او بدهد. از نظر او، پاری سن ژرمن بهترین گزینه برای رسیدن به این مهم است.

یوونتوس در معرض خطر جدی برای عدم صعود به لیگ قهرمانان فصل آینده قرار دارد و پس از 9 سال عنوان قهرمانی را به اینتر واگذار کرده‌ است. آینده رونالدو در ایتالیا همچون رشته‌ای آویزان است و به احتمال زیاد این رشته در نقل و انتقالات تابستان پاره خواهد شد.

 
منبع : تماشاچی

نظرات