حمله شدید هواداران یوونتوس به رونالدو | درخواست نیمکت نشینی فوق ستاره

حمله شدید هواداران یوونتوس به رونالدو | درخواست نیمکت نشینی فوق ستاره
تماشاچی -کریستیانو رونالدو در این روز ها انتقادات زیادی را تحمل می‌کند. او در بازی یوونتوس مقابل فیورنتینا موفق به گلزنی نشد و البته به غیر از یک مورد فرصت چندانی هم گیرش نیامد.

فوق ستاره پرتغالی بانوی پیر در این بازی تنها روی یک سانتر فرصت باز کردن دروازه را با ضربه‌ی سر داشت، کاری که در آن مهارت خاصی دارد، اما این بار نتوانست ضربه سر را به درستی بزند و موفق به باز کردن دروازه فیورنتینا نشد و کار برای بیانکونری بسیار دشوار شد.

در واقع رونالدو به شکل عجیبی این توپ را رد کرد و توپ از روی سر رونالدو عبور کرد و او با سر خود به آن ضربه ای وارد نکرد که دروازه را باز کند.

این در حالی است که رونالدو آخرین بار برابر ناپولی برای تیمش گلزنی کرده و از آن زمان به بعد به یووه‌ای‌ها هیچ کمکی در جریان مسابقات نکرده است.

 گل نزدن در سه بازی پیاپی در رقابت‌های سری آ و اشتباهات پیش آمده در جریان ضربات ایستگاهی، باعث عصبانیت شدید هواداران یوونتوس شده تا آنجا آن‌ها خواستار نیمکت نشینی ستاره پرتغالی تیمشان شده‌اند.

کریستیانو رونالدو

از دست دادن موقعیت دروازه خالی در بازی برابر فیورنتینا توسط رونالدو حتی خشم یووه‌ای‌ها را بیش از پیش کرده است. آن‌ها شرایط جالبی در جدول سری آ ندارند و رقابت حساسی بین آن‌ها و ناپولی و لاتزیو برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا شکل گرفته است به همین دلیل از دست دادن امتیاز و موقعیت‌ها در وضعیت کنونی برای آنها گران تمام خواهد شد.

از روز گذشته بیش از پنجاه هزار توئیت در شبکه اجتماعی راجع به عملکرد رونالدو در ایتالیا نوشته شده که نشان از عصبانیت هواداران دارد البته رونالدو هنوز برترین گلزن سری آ محسوب می‌شود، با این حال شاید هواداران یوونتوس انتظار دارند تا کریس در روزهای حساسی همچون بازی روز گذشته برابر فیورنتینا بتواند به تیمش کمک کند.

بانوی پیر در حساس‌ترین مقطع فصل قرار دارد و در صورت تداوم روند ناامید کننده فعلی حتی ممکن است این تیم از صعود به لیگ قهرمانان اروپا باز بماند.

 
منبع : تماشاچی

نظرات