ادعای جنجالی مدافع سپاهان | همیشه قبل از بازی با پرسپولیس اخراج می‌شوم

ادعای جنجالی مدافع سپاهان | همیشه قبل از بازی با پرسپولیس اخراج می‌شوم
تماشاچی -محمد نژادمهدی، مدافع تیم سپاهان که در نیمه اول دیدار با نساجی از زمین بازی اخراج شد اظهارات عجیبی را به زبان آورده است. از آنجایی که بازی بعدی زردپوشان اصفهان با تیم پرسپولیس است، نژادمهدی یک ادعای جنجالی را مطرح کرده است. وی درباره صحنه‌ای که پیراهن علی آل کثیر را کشید و از بازی با پرسپولیس محروم شد، گفت:

واقعاً اخراجم صحیح نبود و کمک داور در آن صحنه اشتباه کرد. بازیکن نساجی کاملاً در موقعیت آفساید قرار داشت و  حرکت من اصلا اخراج نداشت. خیلی جالب است که من برای چندمین بار قبل از دیدار حساس با پرسپولیس اخراج شدم. برای خودم جای سوال است که چرا این اتفاق می‌افتد؟  خیلی ناراحت هستم که این بازی بزرگ را از دست دادم. بعد از بازی کارشناسان داوری گفتند که خطای من اصلاً اخراج نداشته و از اینکه با اشتباه داوری بازی بعدی تیمم را از دست دادم بسیار ناراحت هستم.

این بازیکن در پاسخ به این سوال که وضعیت دفاعی سپاهان در چند بازی اخیر نسبت به اوایل فصل بهتر شده عنوان کرد:
وقتی یک تیم در مسیر قهرمانی قرار می گیرد روی تقویت تمام خطوطش کار میکند. درست است که ما در نیم فصل اول اشکالاتی در خط دفاع داشتیم ولی هرچه پیش رفتیم سعی کردیم مشکلات را برطرف کنیم و در چند بازی گذشته هم گلی دریافت نکردیم و این نکته بسیار خوبی است. در کل در سیستم دفاعی کار خوب پیش می رود. انشاالله که این قضیه ادامه پیدا کند.

وی در در مورد اینکه به نظرش سخت ترین بازی نیم فصل دوم برای سپاهان کدام دیدار است گفت:
۹ بازی دیگر باقی مانده و به قول بچه ها تمامی بازی‌ها حکم فینال را دارد و همه بازی ها سخت است چون تیم ها شناخت خوبی از هم دارند و به راحتی نمی‌توان امتیاز گرفت.

این بازیکن در پاسخ به این سوال که آیا در ابتدای فصل تصور وضعیت فعلی سپاهان را داشت، این پاسخ را داد:
تیم ما یکی از پر مهره‌ترین تیمهای لیگ است و بهترین بازیکنان را دارد و با توجه به شناختی که من از سپاهان داشتم فکر می‎کردم که روند خوبی را طی کند ولی این موارد دلیل نمی‌شود که بتوانیم راحت به قهرمانی برسیم و باید با تمرکز، تلاش و همدلی بیشتر بتوانیم در ادامه راه موفق باشیم.

محمد نژادمهدی در پایان در مورد اینکه به نظرش کدام تیم قهرمان خواهد شد افزود:
با توجه به نزدیک بودن امتیاز و شرایط تیم ها به یکدیگر واقعاً سخت است که قهرمان لیگ بیستم را پیش‌بینی کرد ولی ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بتوانیم به عنوان قهرمانی دست پیدا کنیم.

 
منبع : تماشاچی

نظرات