حمله شدید هواداران استقلال به اسطوره‌های پرسپولیس

حمله شدید هواداران استقلال به اسطوره‌های پرسپولیس
تماشاچی -پس از اعلام رأی کمیته انضباطی در مورد آکادمی کیا و بازنده اعلام کردن این تیم در رقابت‌های نوجوانان تهران، تیم نوجوانان استقلال به عنوان قهرمان پایتخت در این رده سنی انتخاب شد که این اتفاقات با حمله شدید هواداران استقلال به دو اسطوره پرسپولیس در فضای مجازی همراه شد.

با اعلام رأی در مورد آکادمی کیا و بازنده اعلام کردن این تیم در رقابت‌های نوجوانان تهران، استقلال به عنوان قهرمان پایتخت در این رده سنی انتخاب شد. این اتفاق در نگاه اول باید باعث خوشحالی هواداران آبی شود ولی عملاً در فضای مجازی به محلی برای تقابل استقلالی‌ها با دو تن از چهره‌های بزرگ و محبوب باشگاه پرسپولیس بدل شد که در انتخابات فدراسیون فوتبال هم قرار بود با یکدیگر همکاری کنند.

استقلالی‌ها در فضای مجازی با اشاره به کاندیداتوری علی کریمی برای احراز سمت ریاست فدراسیون فوتبال و تأکید وی مبنی بر لزوم برخورد قاطعانه با فساد در فوتبال ایران تأکید دارند کریمی که مرتب حرف از پاک سازی و برخورد با متخلفان می‌زد، چرا حالا در رابطه با تخلف آکادمی که زیر نظر مهدوی‌کیا کار می‌کند موضعی نگرفته و سکوت اختیار کرده است؟

استقلالی‌ها در همان دوران انتخابات هم از کریمی بابت اینکه هرگز در مورد پول‌های وارد شده توسط حسین هدایتی به فوتبال موضع صریح نگرفته بود نیز انتقاد می‌کردند.

لازم به ذکر است که علی کریمی مدعی بود در صورت انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال ایران، مهدی مهدوی کیا تحت عنوان نایب رئیس اول او مشغول فعالیت خواهد شد.

 
منبع : تماشاچی

نظرات