وقتی نظر هواداران اهمیتی ندارد | حضور شجاع در عکس تیمی پرسپولیس

وقتی نظر هواداران اهمیتی ندارد | حضور شجاع در عکس تیمی پرسپولیس
تماشاچی -شجاع خلیل زاده در سال‌های اخیر یکی از محبوب‌ترین بازیکنان پرسپولیس به شمار می‌رفت اما پس از جدایی بد موقع از جمع سرخ‌پوشان به یکی از منفورترین بازیکنان تاریخ پرسپولیس تبديل شد.
پیش از ديدار پرسپولیس و الریان این احتمال داده می‌شد که شجاع در جمع بازیکنان پرسپولیس حاضر شود و با قرمزپوشان عکس یادگاری بگیرد.
به همین خاطر هواداران پرسپولیس در فضای مجازی به شدت علیه این اتفاق موضع گرفتند و به بازیکنان تیم هشدار دادند که به هیچ وجه شجاع خلیل‌زاده را در عکس تیمی خود راه نداند.
اما بازیکنان پرسپولیس بی اعتنا به خواسته هواداران عمل کردند و شد آنچه که نباید می‌شد.
علی‌رغم کامبک زیبای شاگردان گل محمدی برابر الریان، تعداد قابل توجهی از طرفداران پرسپولیس نسبت به اقدام بازیکنان تیم گلایه کردند و متذکر شدند که نباید آن‌ها شجاع خلیل‌زاده را به جمع خود راه می‌دادند.
هواداران پرسپولیس یکی از علل قهرمانان نشدن در لیگ قهرمانان آسیا سال گذشته را جدایی بد موقع شجاع خلیل‌زاده می‌دانند و معتقدند به دلیل کمبود بازیکن او نباید تیم را رها می‌کرد.
گفتنی است حضور شجاع خلیل‌زاده در عکس تیمی پرسپولیس شائبه هایی مبنی بر کم کاری او را به وجود آورد اما با نگاه به نمرات اکثر سایت‌های معتبر می‌بینم که او نمره قابل قبولی در بازی الریان و پرسپولیس کسب نموده است.

 
منبع : تماشاچی

نظرات