گزارش AFC از تقابل پرسپولیس با آقای لوگو دوست

گزارش AFC از تقابل پرسپولیس با آقای لوگو دوست
تماشاچی -شاگردان یحیی گل محمدی در دومین دیدار خود از دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021 باید به مصاف الریان قطر برود. اتفاق ویژه این بازی تقابل شجاع خلیل‌زاده با تیم سابق خود يعنی پرسپولیس است و هواداران این تیم بی صبرانه منتظر تماشای این رویارویی هستند. قرمزپوشان فصل قبل چند بازیکن کلیدی خود را از دست دادند اما جدایی خلیل‌زاده بدجوری هواداران پرسپولیس را آزرده خاطر کرد چرا که این بازیکن با آگاهی از راهیابی سرخپوشان به فینال لیگ قهرمانان آسیا این تیم را ترک کرد و پس از جدایی در یک حرکت جنجالی اقدام به بوسیدن لوگوی تیم الریان کرد. 

سایت AFC هم نسبت به تقابل پرسپولیس و شجاع خلیل زاده واکنش نشان داد و در از این زمینه نوشت: خلیل زاده برای اولین بار در لیگ قهرمانان آسیا 2021 به همراه پرسپولیس نیست و باید در مقابلش بازی کند. او از سال 2017 تا 2020 به عنوان قهرمان پرسپولیس بود و با عملکرد درخشانش موفق شد دو بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد.

خلیل زاده در سال 2017 برای اولین بار در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاهلی عربستان برای پرسپولیس گلزنی کرد.  این بازیکن مهره اساسی در ترکیب پرسپولیس بود و نمی توان نقش کلیدی خلیل زاده را در رسیدن پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا 2020 فراموش کرد.

وقتی پرسپولیس در قطر برای حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020 حاضر شد تنها دو امتیاز داشت. خلیل زاده در 7 بازی خود رهبر خط دفاع پرسپولیس بود و موفق شد در این بازی ها 2 گل به ثمر برساند.

بعد از این عملکرد درخشان خلیل زاده  به همراه پرسپولیس تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2020 پیش رفت اما در نهایت از این تیم جدا شد و راهی لیگ ستارگان قطر شد. پرسپولیس بدون خلیل زاده در فینال مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی شکست خورد و قهرمانی را از دست داد. اکنون خلیل زاده 31 ساله به همراه الریان مقابل تیمی قرار می گیرد که خودش کمک کرد تا پرسپولیس به عنوان یکی از قدرتمندترین تیم های آسیا شناخته شود.

 
منبع : تماشاچی

نظرات