2 اشتباه بزرگ فرشید اسماعیلی پس از گلزنی برابر الاهی

2 اشتباه بزرگ فرشید اسماعیلی پس از گلزنی برابر الاهی
تماشاچی -تیم فوتبال استقلال ایران در یک نمایش دیدنی توانست الاهلی را در خاک عربستان با نتیجه 5 بر 2 درهم بکوبد. فرشید اسماعیلی اولین گلزن استقلال بود که در همان دقایق ابتدایی بازی توانست دروازه حریف عربستانی را باز کند اما با 2 اشتباه بزرگی که در شادی گلش مرتکب شد ممکن است باعث متضرر شدن خودش و همچنین تیم استقلال شود.

قبل از شروع دور گروهی لیگ قهرمانان، کنفدراسیون فوتبال آسیا قوانینی را برای رعايت هرچه بهتر پروتکل‌های بهداشتی وضع نمود و آن‌ها را به تیم‌های حاضر ابلاغ کرد. 
یکی از این قوانين بازیکنان را از تقسيم خوشحالی گل با کادرفنی منع می‌کند و از این رو هیچ یک از بازیکنان حق ندارند پس از گلزنی به سمت نیمکت تیم خود بروند. 
با وجود وضع چنین قانونی فرشید اسماعیلی پس از گلزنی به سمت فرهاد مجیدی و سایر نیمکت نشینان رفت و حالا باشگاه استقلال باید منتظر جریمه AFC باشد. 

اما اشتباه بزرگتر فرشید اسماعیلی پس از گلزنی، تقدیم شادی گلش به محمد دانشگر بود که توسط فرهاد مجیدی از لیست آسیایی استقلال خط خورده است. 
محمد دانشگر به دلیل درگیری با فرشید اسماعیلی در بازی برابر پیکان از سوی فرهاد مجیدی تنبیه شد و این تنبیه همچنان نیز ادامه دارد. 
اقدام شماره 8 آبی‌پوشان پس از گلزنی برابر الاهلی و تقدیم شادی گلش به دانشگر یک نوع دهن کجی به تصمیم سرمربی محسوب می‌شود و این حرکت اسماعیلی چیزی جز ایجاد حاشیه برای تیم استقلال ندارد. 

در نهایت باید ببینیم واکنش فرهاد مجیدی به این حرکت فرشید اسماعیلی چه خواهد بود و به زودی مشخص خواهد شد سرمربی استقلال در جریان این شادی گل بوده است یا خیر.
 
منبع : تماشاچی

نظرات