تنش در رختکن بانوی پیر | درگیری رونالدو با 2 بازیکن یوونتوس

تنش در رختکن بانوی پیر | درگیری رونالدو با 2 بازیکن یوونتوس
تماشاچی -کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی یوونتوس، پس از پیروزی 3 بر یک این تیم برابر جنوا به نظر می‌رسید که شدیداً ناراحت است چرا که بازی خوبی نداشت و موفق به گلزنی نشد و یک بار هم توپ را به تیرک زد. او پیراهن یوونتوس را پس از سوت پایان بازی از تنش بیرون کرد و آن را روی زمین پرتاب کرد.

این حرکت رونالدو انتقادات بسیار زیادی را به همراه داشت و برخی‌ها مدعی شدند که این بازیکن از حضور در این باشگاه خسته شده و می‌خواهد در پایان فصل جدا شود.

حالا رسانه‌های ایتالیایی از وجود تنش در رختکن یووه خبر می‌دهند و مدعی اند که فوق ستاره پرتغالی حتی با هم‌تیمی‌هایش درگیری نیز داشته است.

گاتزتا دلو اسپورت مدعی‌ست که کریستیانو رونالدو به جورجیو کیه‌لینی و وویچک شزنی درگیر شده و شدیداً خودش را در این تیم تنها حس می‌کند.

گفته می‌شود که رونالدو تنها با کارلو پینسوگیو، دروازه بان سوم بیانکونری رابطه خوب دارد و با سایر بازیکنان زیادی صمیمی نیست.

باشگاه یوونتوس تا حالا در این مورد واکنشی نداشته اما به نظر می‌رسد که زمان حضور رونالدو در تورین به پایان رسیده و احتمال بسیار زیاد او در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد.

 
منبع : تماشاچی

نظرات