جا به جایی بزرگ در فوتبال اروپا | رونالدو و پوگبا معاوضه می‌شوند

جا به جایی بزرگ در فوتبال اروپا | رونالدو و پوگبا معاوضه می‌شوند
تماشاچی -کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی روزهای آرامی را در یوونتوس سپری نمی‌کند و دستمزد بالای این بازیکن باعث شده تا در صورت عدم گلزنی در یک بازی انتقادهای زیادی به او وارد شود.

به دنبال حواشی اخیر پس از پرتاب پیراهن یوونتوس از سوی کریستیانو رونالدو در دیدار برابر جنوا، رسانه‌های ایتالیایی خبرهای زیادی درخصوص نارضایتی رونالدو از شرایطش در تورین و تمایلش برای جدایی از یووه صحبت می‌کنند.

از همین‌رو، «کالچو مرکاتو» مدعی شد سران باشگاه منچستریوناتید در نظر دارند رونالدو را از یوونتوس بخرند تا هواداران یونایتد دوباره شاهد درخشش این ستاره پرتغالی جهان فوتبال در اولدترافورد باشند.

این نشریه معتبر ایتالیایی در ادامه خاطرنشان کرد که سران شیاطین سرخ در نظر دارند برای خرید رونالدو، پل پوگبا را با وی معاوضه کنند. این درحالیست که پوگبا نیز پیش از این از یوونتوس راهی منچستر شده بود و باتوجه به ضعف مشهود بیانکونری در خط میانی، شاید آندرا پیرلو با این پیشنهاد موافقت کند؛ البته باید دید سران یوونتوس قید رونالدو را خواهند زد یا خیر.

البته سران منچستر در نظر دارند با خرید رونالدو برند خود را مجدداً بالا بکشند و بابت جدایی احتمالی کاوانی در پایان فصل نگرانی نداشته باشند.

 
منبع : تماشاچی

نظرات