پیش بازی پاری سن ژرمن و بایرن مونیخ + ترکیب احتمالی

پیش بازی پاری سن ژرمن و بایرن مونیخ + ترکیب احتمالی
تماشاچی -در دیداری از دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا  پاری سن ژرمن رأس ساعت 23:30 امشب (سه‌شنبه) در ورزشگاه پارک‌دوپرنس میزبان بایرن مونیخ خواهد بود. پاریسی‌ها می‌خواهند قهرمان فصل قبل را از دور رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا کنار بزند و انتقام شکست در فینال سال گذشته را از باوارایی‌ها بگیرند. در طرف مقابل بایرنی ها نیز به خلق کام‌بک امیدوارند.

دو تیم در ورزشگاه پارک دو پرنس پاریس به قضاوت دانیله اورساتو ایتالیایی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. دیدار رفت در مونیخ با نتیجه 3 بر 2 به سود نماینده فرانسه به پایان رسید تا در دیدار امشب شرایط بسیار خوبی برای صعود این تیم وجود داشته باشد. در بازی رفت هر دو تیم محرومانی داشتند و در بازی امشب نیز این موضوع تکرار شده است.

شاگردان هانسی فلیک که فصل گذشته قهرمان این رقابت‌ها شدند، برای آنکه از دور رقابت‌ها حذف نشوند باید شکست خانگی دور رفت را جبران کنند.

در مقابل شاگردان مائوریسیو پوچتینو که توانستند در آلمان برنده باشند، بدون تردید در خانه حاضر نیستند به سادگی به حریف آلمانی باج دهند و حداکثر تلاش خود را می‌کنند تا بتوانند همانند دیدار رفت که انتقام شکسته فینال فصل گذشته را از بایرن مونیخ گرفتند با موفقیت از زمین خارج شوند تا بتوانند پروژه ناتمامشان را تکمیل کنند و مسافر مرحله نیمه‌نهایی شوند.

غایبان دو تیم 
خوان برنات، لایوین کورزاوا، مائورو ایکاردی، مارکینیوش، عبدو دیالو غایبان پاری‌سن‌ژرمن هستند و نیکولاس زوله، کورنتن تولیسو، مارک روکا، داگلاس کاستا، روبرت لواندوفسکی و سرژ گنابری غایبان بایرن مونیخ به شمار می‌روند.

آخرین جدال
دیدار رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را پاری‌سن‌ژرمن از بایرن‌مونیخ در خانه حریف 3 - 2 برد. امباپه (2 مرتبه) و مارکینیوش برای پاریسی‌ها و چوپوموتینگ و مولر برای بایرنی‌ها گل زدند.

ترکیب احتمالی دو تیم
پاری‌سن‌ژرمن: ریکو، داگبا، دانیلو، کیمپمبه، باکر، گیه، پاردس، دی‌ماریا، نیمار، دراکسلر و امباپه


بایرن‌مونیخ: نویر، پاوار، بواتنگ، آلابا، دیویس، کیمیش، موسیالا، سانه، مولر، کومان و چوپوموتینگ


 
منبع : تماشاچی

نظرات