رفتار عجیب باشگاه استقلال | 2 ستاره آبی‌پوش نقره داغ شدند

رفتار عجیب باشگاه استقلال | 2 ستاره آبی‌پوش نقره داغ شدند
تماشاچی -ساعاتی قبل از دیدار استقلال و پیکان، احمد مددی، مدیرعامل آبی‌پوشان حکم کسر 20 درصد از قرارداد رشید مظاهری را به او تحويل داد و همین امر موجب شد سنگربان استقلال از کوره در برود و با مددی درگیری لفظی پيدا کند. این اتفاق با وساطت فرهاد مجیدی همراه شد و سرمربی استقلال رشید مظاهری را به آرامش دعوت کرد تا برای دیدار با پیکان دچار عدم تمرکز نشود. 

اما دلیل تنبیه رشيد مظاهری توسط کمیته انضباطی باشگاه استقلال چه بود؟ 
ماجرا از این قرار است که مظاهری به دلیل استفاده از الفاظ رکیک علیه سعید عزیزیان مربی دروازه‌بان‌‌های پیشین استقلال و نرفتن همراه آبی‌پوشان به رفسنجان برای بازی با مس از سوی کمیته انضباطی باشگاه استقلال به کسر 20 درصد از قراردادش محکوم شد.

مظاهری که انتظار چنین جریمه‌ای را نداشت، به شدت به مددی اعتراض کرد و مدیرعامل استقلال هم توضیح داد که ارکان انضباطی باشگاه مستقل هستند و براساس شواهد و مستندات رأی می‌دهند و مدیریت باشگاه دخالتی در تصمیمات آنها ندارد.

باشگاه استقلال از مدت‌ها قبل بحث مبارزه با بازیکن‌سالاری را آغاز کرده و نمی‌خواهد اتفاقات گذشته تکرار شود و به همین دلیل اقدام به جریمه دروازه‌بان ملی‌پوش خود کرد. این باشگاه از مظاهری خواسته به دور از حواشی تمرکزش را برای مسابقات حساس پیش رو بگذارد تا مانند به گذشته آبی‌پوشان کمک کند.

محمد دانشگر مدافع استقلال نیز به دلیل مسائل انضباطی 20 درصد از مبلغ قراردادش کسر شده است. مدافع استقلال یک پرونده انضباطی دیگر نیز دارد که هنوز درباره آن تصمیم‌گیری نشده است. داریوش شجاعیان دیگر بازیکنی است که از سوی کمیته انضباطی جریمه شده که هنوز به او ابلاغ نشده است.

 
منبع : تماشاچی

نظرات