خبرهای خوش از عربستان و هند | تست کرونای اعضای استقلال و پرسپولیس منفی اعلام شد

خبرهای خوش از عربستان و هند | تست کرونای اعضای استقلال و پرسپولیس منفی اعلام شد
تماشاچی -دقایقی پیش جواب تست کرونای اعضای دو تیم استقلال و پرسپولیس اعلام شد و خوشبختانه هیچکدام از بازیکنان و اعضای کادرفنی استقلال و پرسپولیس به ویروس کرونا مبتلا نیستند. در ادامه گزارش دو باشگاه را در خصوص پاسخ تست کرونا توسط عربستانی‌ها و هندی‌ها می‌خوانید :

استقلال 
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، روز گذشته و به محض ورود مجموعه تیم استقلال به هتل محل اقامت خود در جده، از کلیه اعضای این تیم تست کرونا گرفته شد که با اعلام جواب این تست‌ها مشخص شد هیچ یک از مجموعه تیم استقلال مبتلا به کرونا نیست.
در همین راستا مجموعه استقلال بدون هیچ مشکلی در هتل محل اقامت خود صبحانه را صرف کرد.


پرسپولیس 
به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، نتیجه تست PCR بازیکنان و اعضای کاروان سرخپوشان ایران با تاخیر یک روزه، منفی اعلام شد تا نگرانی‌ها از بین برود.
پرسپولیسی‌ها به محض ورود به هتل محل اقامت خود، تست کرونا را پشت سر گذاشتند و قرار بود نتیجه آن، ظهر روز گذشته به کادر پزشکی باشگاه اعلام شود اما کمبود امکانات و ترافیک کاری در آزمایشگاهی در شهر گوا، سبب شد تا نتیجه تست‌ها با تاخیر فراوان به کاروان پرسپولیس ایران اعلام شود.
این اتفاقات زمینه‌ نگرانی هواداران را فراهم ساخت و متاسفانه برخی افراد سودجو تلاش داشتند تا از این وضعیت به سود خود استفاده کنند و با ایجاد شایعات، احساسات میلیون‌ها هوادار را به بازی بگیرند که به زودی در مورد این افراد، فعالیت حقوقی صورت می‌گیرد‌.
به هر حال، مدیریت باشگاه در پی آن بود که خبر دقیق و شفاف را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد و به محض اعلام نهایی نتیجه تست‌ها، این موضوع از طریق ارگان رسمی باشگاه اعلام شد.

 
منبع : تماشاچی

نظرات