جنگ لفظی مورینیو و سولسشر در نشست خبری دیدار منچستریونایتد و تاتنهام

جنگ لفظی مورینیو و سولسشر در نشست خبری دیدار منچستریونایتد و تاتنهام
تماشاچی -در نشست خبری بعد از دیدار تاتنهام و منچستریونایتد، ژوزه مورینیو و سولسشر با یکدیگر وارد جنگ لفظی شدند. 

در دیداری از هفته سی و یکم لیگ جزیره تیم منچستریونایتد موفق شد در خانه تاتنهام با نتیجه 3 بر یک به پیروزی برسد. در جریان نیمه اول این مسابقه، سون هیونگ مین پس از برخورد با اسکات مک تومینای برای لحظات زیادی روی زمین افتاده بود و این مورد انتقاد بازیکنان یونایتد قرار داشت‌. همین رفتار ستاره کره‌ای تاتنهام موجب شد گل کاوانی در نیمه اول توسط VAR مردود اعلام شود چرا که داور بازی معتقد بود پیش از گل منچستر، مک تومینای روی سون خطا کرده است. 

این صحنه از بازی دیشب حتی به نشست خبری‌ دو سرمربی هم کشیده شد و ابتدا اوله گونار سولسشر درباره بازیکن کره‌ای صحبت کرد و سپس مورینیو جواب او را داد.

سولسشر درباره سون گفت: "اگر پسر (son) من روی زمین بیفتد و نیاز باشد ده نفر بالای سرش بیایند و بلند نشود، قطعا به او غذا نمی‌دهم."

مورینیو درباره این نظر سولسشر اینچنین گفت: "سون خیلی خوش شانس است که پدر او مهربان‌تر از اوله هست. وظیفه یک پدر غذا دادن به فرزندش بدون قید و شرط است. من به اوله گفتم درباره این نظرش چه فکری می‌کنم."

مورینیو همچنین در ادامه گفت : من چند لیگ قهرمانان گرفتم نه یکی و چند لیگ برتر گرفتم نه یکی و لیگ اروپا و افتخارات بسیار دیگری نیز کسب کردم. 
در حال حاضر تنها کسی که می‌تواند بامن بحث و استدلال کند پپ گواردیولاست نه کسی که فقط ۳ امتیاز به نامش زده شده و بدون هیچ جامی اظهار نظر می‌کند.

 
منبع : تماشاچی

نظرات