بی خیالی فاجعه به بار می‌آورد | احتمال حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا

بی خیالی فاجعه به بار می‌آورد | احتمال حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا
تماشاچی -با توجه به شرایط خطرناک کشور از لحاظ شیوع ویروس کرونا برگزاری دیدار پرسپولیس و نساجی منطقی به نظر نمی رسید و انتظار می رفت دیدار قرمزپوشان در هفته بیستم لیگ برتر مانند بازی دیگر نماینده ایران یعنی تیم استقلال لغو شود.
از طرفی مثبت شدن تست کرونای ۱۰ نفر از اعضای تیم نساجی خطر انتقال این ویروس را به بازیکنان پرسپولیس بیشتر می‌کرد. اما در کمال تعجب دیدار دو تیم برگزار شد و جالب اینجاست مدیران باشگاه پرسپولیس هیچ اعتراضی نسبت به انجام این دیدار نداشتند.

پیش از بازی پرسپولیس و نساجی این هشدار را داده بودیم که برگزاری این مسابقه می‌تواند خطرات زیادی را برای نماینده ایران در پی داشته باشد و حتی حذف آنها را از لیگ قهرمانان آسیا رقم بزند.
به یاد داریم در همین لیگ قهرمانان آسیا فصل قبل تیم الهلال به چه شکل از این رقابت ها کنار گذاشته شد و آنها به دلیل این که در بازی آخر نتوانستند تعداد بازیکنان خود را 13 نفر برسانند توسط عوامل اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا از برگزاری بازی منع شدند.

مثبت شدن تست کرونای سعید آقایی پیش از سفر قرمزپوشان به هند و خط خوردن نام او از لیست پرسپولیس این هشدار را نماینده ایران می دهد که ممکن است سایر بازیکنان نیز ناقل ویروس کرونا باشند و کشور میزبان آن‌ها را سریعاً دیپورت کند.
یحیی گل محمدی در حال حاضر نباید نگران عدم همراهی تنها مدافع چپ خود باشد بلکه باید امیدوار باشد تا سایر بازیکنان پرسپولیس نیز به ویروس کرونا مبتلا نباشند در غیر این صورت امکان حذف نماینده کشورمان از لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ وجود دارد. 

علاوه بر بی تدبیری مسئولان سازمان لیگ، مدیران و کادر فنی پرسپولیس نیز در شکل گرفتن این ماجرا بسیار مقصر هستند چرا که هیچ تلاشی برای لغو بازی با نساجی صورت ندادند. این در حالی است که پرسپولیسی‌ها به خوبی می دانستند تست کرونای 10 نفر از اعضای نساجی مثبت شده است و احتمال اینکه برخی از بازیکنان این تیم ناقل باشد وجود دارد.

در پایان با آرزوی سلامتی برای اعضای تمام نمایندگان کشورمان امیدواریم که تیم‌های شایسته ایرانی درگیر فاجعه‌ای که برای تیم الهلال در فصل قبل رخ داد نشوند و با سلامت کامل مسابقات را به انجام برسانند.


 
منبع : تماشاچی

نظرات

user

ابتدا برید نظر گلمحمدی رو بخونید که به جِد میگفت چرا نباید بازی برگزار بشه ومیگفت فقط کادرشون وچندتااز جووناشون گرفته راستی دقیقن تابلوئه که خیلی وقته یه چرخش 180درجه ای به سمت لنگ داشتی نوش جونت

پاسخ دادن
user

هنوز فرصت هستش و نمیشه زود قضاوت کرد

پاسخ دادن