سواستفاده مدیران استقلال از میزبانی عربستان | سفر سیاحتی و زیارتی برای آقایان

سواستفاده مدیران استقلال از میزبانی عربستان | سفر سیاحتی و زیارتی برای آقایان
تماشاچی -حدود یک ماه قبل بود که کشور عربستان به عنوان میزبان گروه C لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد و به همین خاطر تیم استقلال ایران که در این گروه حضور دارد باید طی روزهای آینده به عربستان سفر کند. اما این اتفاق برای برخی از آقایان فرصتی طلایی بوده تا نام خود را در لیست مسافران جای داده و تیم را در این سفر همراهی کنند. 

در لیست مسافران باشگاه استقلال به عربستان برای شرکت در لیگ قهرمانان آسیا نام ۶۲ نفر دیده می شود که به نظر تعداد نفرات این تیم از سایر تیم های ایرانی شرکت کننده در این رقابت ها بیشتر است. در این بین شنیده ها حاکی از آن است که در لیست مسافران عربستان نام احمد مددی به عنوان مدیرعامل و البته حمیدرضا آصفی، اسماعیل خلیل زاده، مهدی عبدیان و حجت نظری به عنوان اعضای هیئت مدیره استقلال دیده می شود.

همچنین گفته می شود قرار است نماینده هایی از شرکتی که به عنوان کارگزار باشگاه استقلال فعالیت می کنند هم در سفر به عربستان حضور داشته باشند تا لیست آبی ها با ۶۲ نفر برای سفر به عربستان بسته شود.
در حال حاضر بسیاری از تیم ها ترجیح می دهند برای کاهش هزینه ها افراد غیر ضروری را از لیست خود حفظ کنند اما استقلال با شلوغ ترین لیست ممکن عازم این مسابقات خواهد شد.

گویا آقایان مدیر از میزبانی عربستان سوءاستفاده‌ کرده و برای خود یک سفر سیاحتی و زیارتی ترتیب داده‌اند. در شرایط حرفه‌ای نهایتاً یک نفر مدیرعامل باشگاه را در اینگونه سفرها همراهی می‌کند و ای کاش یک نفر پاسخگو باشد که ضرورت سفر اعضای هیئت مدیره و نفراتی از کارگزار باشگاه استقلال چیست؟ 
ای کاش این عزیزان در امور باشگاه داری نیز انقدر دقیق و حساب شده عمل کنند تا کمتر شاهد مشکلات ریز و درشت برای تیم بزرگی مثل استقلال باشیم.


 
منبع : تماشاچی

نظرات