خیز کیلیان امباپه برای کسب توپ طلا | ستاره‌ای برای پایان دادن به عصر رونالدو و مسی

خیز کیلیان امباپه برای کسب توپ طلا | ستاره‌ای برای پایان دادن به عصر رونالدو و مسی
تماشاچی -کیلیان امباپه، ستاره جوان فرانسوی در بازی شب گذشته پاری‌سن‌ژرمن و بایرن‌مونیخ برای دومین بار متوالی در یک بازی بزرگ ستاره بی چون و چرای زمین بود. این مهاجم پاریسی‌ها نخستین‌بار بار در بازی رفت مرحله یک هشتم نسخه بارسا را با زدن سه گل در نیوکمپ پیچید. درخشش فوق‌العاده این جوان فرانسوی در آن بازی باعث شد عملکرد خوب مسی اصلا به چشم نیاید تا اینکه مقابل بایرن هم این قضیه تکرار شد.

موفقیت با پاری سن‌ ژرمن در لیگ قهرمانان و البته درخشش در ترکیب تیم ملی فرانسه در رقابت های یورو 2020، باعث می شود کیلیان امباپه بالاتر از ستاره هایی چون رابرت لواندوفسکی، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو جوایز فردی در فصل جاری را از آن خود کند.

ستاره 22 ساله این‌روزهای فوتبال جهان تا اینجای مسابقات لیگ قهرمانان اروپا 8 گل به ثمر رسانده که 5 گل آن به بارسا و بایرن بوده است. اگر پاری‌سن‌ژرمن راهی فینال لیگ قهرمانان شود ام‌باپه ه‍م فرصت بالا بردن تعداد گل‌هایش برای رکوردشکنی را خواهد داشت و هم اینکه گزینه اول و آخر دریافت توپ طلا خواهد بود.

هرچند از همین حالا باید این جایزه بزرگ را برای ستاره فرانسوی رزرو کرد و منتظر ادامه درخشش این ستاره جوان در فوتبال بدون تماشاگر این روزهای جهان بود.


رونالدو امباپه مسی
 
منبع : تماشاچی

نظرات