پاسخ قاطع زیدان به انتقاد یورگن کلوپ از ورزشگاه رئال

پاسخ قاطع زیدان به انتقاد یورگن کلوپ از ورزشگاه رئال
تماشاچی -دیشب لیورپول دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را برابر رئال مادرید با نتیجه 3-1 واگذار کرد، این بازی در زمین تمرین والدبباس رئال انجام شد. در نشست خبری پس از بازی یورگن کلوپ ورزشگاه "آلفردو دی استفانو" را زیر سوال برد و این اظهار نظر سرمربی لیورپول با پاسخ قاطع زین الدین زیدان همراه بود.

کلوپ بعد از مسابقه گفت: "برگزاری دیداری از لیگ قهرمانان اروپا در چنین ورزشگاهی واقعاً عجیب است زیرا این زمین دارای استانداردهای لازم نیست. باید بگویم آنفیلد حداقل یک ورزشگاه مناسب است و این برای ما خوب خواهد بود."

زیدان هنگامی که اظهار نظر کلوپ به وی نقل شد در پاسخ اظهار داشت: "من نظری در مورد آنچه یورگن می‌گوید ندارم، ما به بازی در این ورزشگاه افتخار می‌کنیم."

زیدان در باره بازی برگشت نیز افزود: "لیورپول حریف سرسختی است و ما می‌دانیم که آنها تمام آنچه را که در توان دارند پیاده خواهند کرد ما فقط باید آماده باشیم و باید همین کار را در بازی برگشت انجام دهیم. ما از نتیجه راضی هستیم اما هیچ چیز را برنده نشده‌ایم."

زیزو در ادامه تصریح نمود: "از عملکرد تیم راضی هستیم و پس از مشکلات فراوان در طول فصل، آنچه بازیکنان اکنون انجام داده‌اند برای ما بسیار رضایت بخش است. یک راه طولانی در پیش است و ما زنده هستیم. امروز بازی رفت است اما می‌دانیم که یک بازی برگشت خواهیم داشت و ایده ما این است که برای کسب نتیجه 0-0 به آنفیلد برویم."

 
منبع : تماشاچی

نظرات