اظهارات عجیب محمود فکری | آقایان نگذاشتند در استقلال کارمان را بکنیم

اظهارات عجیب محمود فکری | آقایان نگذاشتند در استقلال کارمان را بکنیم
تماشاچی -محمود فکری، سرمربی نیم فصل اول آبی‌پوشان که توسط مدیران باشگاه استقلال برکنار شد حالا هدایت تیم نفت مسجد سلیمان را بر عهده گرفته است. سرمربی سابق استقلال و فعلی نفت مسجد سلیمان مصاحبه‌ای را انجام داده است که علاوه بر صحبت در خصوص شرایط تیم جدیدش در مورد اتفاقات زمان حضورش در باشگاه استقلال نیز صحبت کرده است. محمود فکری دذ ابتدا گفت :

از امروز کارمان را با تیم شروع خواهیم کرد و امیدوارم نتایج خوبی بگیریم. قرار است یک اردوی چند روزه را در تهران برگزار که بتوانیم خود را آماده دیدار برابر سپاهان کنیم.

فکری درباره دستیارانش در نفت مسجدسلیمان و اینکه آیا همان کادر فنی خود در تیم استقلال را به تیم جدید می ‌برد؟ تصریح کرد:
تقریباً همان همکاران در کنار من خواهند بود. البته یک یا دو مربی بومی هم به جمع ما اضافه می‌شوند تا بتوانیم با تشکیل یک کادر فنی قوی آماده رقابت‌های لیگ شویم.

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که آیا اتفاقاتی که در استقلال برایش افتاده را فراموش کرده است؟ گفت:
تقریباً همه چیز برای ما تمام شده، فوتبال بالا و پایین زیادی دارد. سختی‌های زیادی را در استقلال تحمل کردیم و شروع خوبی داشتیم اما مشکلات به وجود آمده اجازه نداد روند مثبت ما ادامه پیدا کند. ما سعی داشتیم تمامی هدف‌ هایمان را در استقلال به سرانجام برسانیم اما بعضی از آقایان اجازه ندادند کار کنیم و امتیازات لازم را با استقلال بگیریم البته من سعی کردم گذشته را فراموش کنم و تمام تمرکزم را برای موفقیت نفت بگذارم.

فکری افزود:
جایگاه ما در جدول خوب بود اما برخی فشارها از داخل و خارج از باشگاه باعث شد که ادامه کار غیرممکن شود؛ تمام تلاشم را می ‌کنم تا با نفت مسجد سلیمان موفق شوم.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان گفت:
به حمایت هیئت مدیره، مدیرعامل، پیشکسوتان و هواداران نفت مسجد سلیمان نیاز داریم تا یک تیم خوب را در ادامه فصل داشته باشیم. جایگاه واقعی نفت مسجد سلیمان بالاتر از جایگاه فعلی است. بنابراین باید همه دست به دست هم دهیم تا نفت مسجدسلیمان را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم.

فکری درباره قبول هدایت تیم نفت از میانه‌های لیگ و ریسک قبول این کار، گفت:
تیم نفت از نفرات خوبی سود می ‌برد، بازیکنان جوان و باتجربه در کنار یکدیگر هستند و همه تلاش می‌کنیم تا تیم موفق باشد. به اعتقاد من، نفت خوب بسته شده و بازیکنان باانگیزه‌ای در تیم وجود دارند؛ کادر فنی هم تلاش خواهد کرد که این انگیزه را بیشتر کند.

فکری ضمن تشکر از مجتبی حسینی سرمربی سابق نفت گفت:
حسینی تیم خوبی را در ابتدای فصل بست و با وجود مشکلات، نتیجه خوبی هم گرفت. داریوش یزدی هم مدت کوتاهی سرمربی این تیم بود و تمام تلاش خود را به کار گرفت تا موفق باشد. ما از تجربیات این افراد استفاده خواهیم کرد و احترامشان را حفظ می‌کنیم چرا که عملکرد آنها در نفت مسجد سلیمان قابل قبول بوده است.

 
منبع : تماشاچی

نظرات