خطر بزرگ در کمین پرسپولیس | تعداد کرونایی های نساجی افزایش یافت

خطر بزرگ در کمین پرسپولیس | تعداد کرونایی های نساجی افزایش یافت
تماشاچی -صبح امروز باشگاه نساجی با درخواست ایفمارک و کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال اقدام به انجام دومین مرحله آزمایش ویروس کرونا کردند که ابتلای دو بازیکن و یک مربی دیگر از این تیم تایید شده است. طی روزهای گذشته نیز ابتلای هفت نفر از این تیم تایید شده بود تا در فاصله دو روز تا بازی با پرسپولیس، تعداد مبتلایان در نساجی به ۱۰ نفر افزایش یابد.

پس از برگزاری دیدار نساجی و نفت مسجد سلیمان در چهاردهم فروردین، مسئولان این تیم به علت مشاهده برخی نشانه از ابتلای به این ویروس، اقدام به انجام آزمایش کرده و متوجه ابتلای دسته جمعی تعدادی از بازیکنان و مربیان خود به این ویروس شدند.

نساجی و پرسپولیس نوزدهم فروردین در هفته بیستم لیگ برتر به مصاف هم می‌روند و بعد از این دیدار، پرسپولیس به عنوان یکی از نمایندگان ایران راهی هند می‌شود تا در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند. در صورت ابتلای هر یک از بازیکنان یا مربیان پرسپولیس به این ویروس، نفرات میتلا فرصت حضور در لیگ قهرمانان آسیا را از دست می‌دهند.

باید دید با توجه به ابتلای روزافزون بازیکنان و مربیان نساجی به این ویروس، این دیدار به علت شرایط حساس پرسپولیس برگزار خواهد شد یا نه.

 
منبع : تماشاچی

نظرات