پیش بازی رئال مادرید و لیورپول + ترکیب احتمالی

پیش بازی رئال مادرید و لیورپول + ترکیب احتمالی
تماشاچی -در یکی از حساس‌ترین بازی‌های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا رئال مادرید رأس ساعت 23:30 به وقت تهران به مصاف لیورپول خواهد رفت. 

رئال مادرید که موفق‌ترین تیم لیگ قهرمانان اروپا به شمار می‌رود در شرایطی از لیورپول پذیرایی خواهد کرد که برای صعود به جمع هشت تیم برتر مسابقات به عنوان صدرنشین از گروهش صعود کرد و در مرحله یک‌هشتم نهایی از سد آتالانتا ایتالیا گذشت.

نماینده اسپانیا که در رقابت‌های داخلی در کورس قهرمانی با اتلتیکو مادرید و بارسلونا قرار دارد، در بازی‌های اخیر خود نمایش خوبی ارائه کرده و توانسته 9 پیروزی در 11 مسابقه آخر خود کسب کند.

در سمت مقابل لیورپول که در لیگ برتر انگلیس شانسی برای قهرمانی ندارد و احتمال دارد موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان در فصل آینده نشود، در دو، سه بازی اخیر کمی شرایط خوبی پیدا کرده و در آخرین دیدار خود در خانه آرسنال به پیروزی 3 بر صفر دست یافت.

سرخ‌پوشان آنفیلد برای صعود به جمع هشت تیم لیگ قهرمانان توانستند به عنوان صدرنشین از گروه خود صعود کنند و در مرحله یک‌هشتم نهایی مقابل لایپزیش آلمان برنده شوند تا به این مرحله صعود کنند.

در 6 مسابقه پایانی که تیم‌های رئال مادرید و لیورپول با یکدیگر روبه‌رو شده‌اند که سهم هر تیم سه پیروزی بوده است. جالب اینکه سه دیدار اخیر دو تیم با برتری نماینده اسپانیا به پایان رسیده است.

مصدومان و محرومان
ادن آزار، سرخیو راموس، دنی کارواخال و فدریکو والورده مصدومان رئال هستند و قطعاً به این بازی نخواهند رسید. ویرجیل فان‌دایک، جوئل ماتیپ، جو گومز، جردن هندرسون، دیووک اوریگی و کویوین کلهر هم آسیب‌دیده‌های لیورپول هستند که نمی‌توانند در مادرید بازی کنند.

ترکیب احتمالی دو تیم
رئال‌مادرید: کورتوا، وازکز، واران، ناچو، مندی، مودریچ، کاسمیرو، کروس، آسنسیو، وینیسیوس و بنزما 
لیورپول: آلیسون، آرنولد، فیلیپس، کاباک، رابرتسون، تیاگو، فابینیو، واینالدوم، صلاح، مانه و ژوتا
 
منبع : تماشاچی

نظرات