خطر ابتلای قرمزپوشان به ویروس کرونا | پرسپولیس-نساجی در آستانه لغو

خطر ابتلای قرمزپوشان به ویروس کرونا | پرسپولیس-نساجی در آستانه لغو
تماشاچی -روز گذشته بود که خبر رسید تست کرونای 7 نفر در تیم نساجی مثبت شده است و ساکت الهامی ضمن تأیید این خبر اعلام نمود هیچ مشکلی برای بازی مقابل پرسپولیس ندارد. سرمربی نساجی از مثبت شدن تست کرونای 3 بازیکن و 4 نفر از اعضای تیم خبر داد و گفت با این حال قطعاً روز پنج‌شنبه به مصاف قرمزپوشان پایتخت خواهند رفت.
اما با توجه به عکسی که در ادامه از بازیکنان و اعضای نساجی مشاهده می‌فرمائید ممکن است چند نفر دیگر هم تا روز بازی با پرسپولیس کرونا مثبت شوند و یا اینکه فقط ناقل این ویروس خطرناک باشند.با در نظر گرفتن شرایط حساس پرسپولیس و حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا برگزاری این دیدار ریسک بزرگی برای قرمزپوشان محسوب می شود و آن‌ها امیدوارند بازی هفته بیستم را مانند رقیب سنتی خود در تاریخ دیگری برگزار کنند. از طرفی بحث سلامتی بازیکنان برای کنفدراسیون فوتبال آسیا بسیار حائز اهمیت است و AFC نشینان منتظر هر فرصتی هستند تا تیم‌های ایرانی را از حضور در لیگ قهرمانان آسیا منع کنند و برای‌شان استقلال، پرسپولیس تراکتور یا فولاد هیچ فرقی نمی‌کند.

علاوه بر این تمام تیم‌های تهرانی تا اطلاع ثانوی از برگزاری مسابقه و حتی تمرین منع شده‌اند و این یعنی دو تیم استقلال و پرسپولیس دیگر نمی‌توانند برای آماده سازی تمرینات خود را پیگیری کنند.
با توجه به این دستورالعمل احتمال لغو بازی پرسپولیس و نساجی هم بسیار زیاد است و باید ببینیم مسئولان سازمان لیگ در ساعات و روزهای آینده چه تصمیمی اتخاذ خواهند کرد.

 
منبع : تماشاچی

نظرات