عصبانیت سیدجلال از دست مهاجمان | مغانلو و عبدی مواخذه شدند

عصبانیت سیدجلال از دست مهاجمان | مغانلو و عبدی مواخذه شدند
تماشاچی -بسیاری از کارشناسان معتقد بودند پرسپولیس به خاطر عدم حضور یک مهاجم توانا در نیم فصل مشکل گلزنی داشته است و این ایراد با اضافه شدن عيسی آل کثیر و یا خرید یک مهاجم حل خواهد شد. از این رو مدیران پرسپولیس برای نیم فصل دوم شهریار مغانلو را به خدمت گرفتند و از طرفی عيسی آل کثیر نیز با اتمام محرومیت 6 ماهه آماده حضور در ترکیب قرمزپوشان شد. 

اما گویا اضافه شدن این 2 مهاجم پر سر و صدا دردی را از پرسپولیس دوا نکرد. قرمزپوشان در حالی مقابل پدیده به تساوی یک – یک رسیدند که مهاجمان و بازیکنان این تیم حداقل پنج موقعیت مسلم گلزنی را از دست دادند تا بار دیگر میلاد سرلک به عنوان یک هافبک برای قرمزها گلزنی کند. از دست دادن موقعیت‌های فراوان گلزنی و هدر رفتن دو امتیاز حساس برای پرسپولیس باعث عصبانیت سیدجلال حسینی کاپیتان قرمزپوشان شد.

سیدجلال حسینی که در دقایق پایانی بازی با پدیده دچار مصدومیت شد در رختکن به موقعیت‌سوزی چند بازیکن پرسپولیس واکنش نشان داد و از آن‌ها خواست که توضیح دهند چرا موقعیت‌های صددرصد گل را به راحتی از دست می‌دهند؟

مدافع پرسپولیس در ادامه عدم تمرکز آنها را دلیل اصلی گل نکردن موقعیت‌های این تیم دانست. کاپیتان در حالی به گل نزدن مهاجمان اعتراض کرد که اسمی از هیچکس به زبان نیاورد ولی آن‌هایی که در رختکن حضور داشتند معتقدند شهریار مغانلو و مهدی عبدی مخاطب صحبت‌های سیدجلال بودند و اعتراض کاپیتان قرمزها به فرصت‌سوزی‌های این دو بازیکن بود.

 
منبع : تماشاچی

نظرات