پرسپولیس اقدام استقلال را تلافی می‌کند | احتمال تغییر تاریخ دربی 95

پرسپولیس اقدام استقلال را تلافی می‌کند | احتمال تغییر تاریخ دربی 95
تماشاچی -بازی استقلال و پرسپولیس همواره از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است و فهمیدن تاریخ دربی برای هواداران دو تیم بسیار مهم می‌باشد. اما شنیده می‌شود زمان بازی دربی 95 که توسط سازمان لیگ اعلام شد ممکن دچار تغییراتی شود. 
حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا باعث برهم خوردن برنامه ریزی رقابت‌های نیم فصل اول شد و این اتفاق با اعتراض اکثر تیم‌های لیگ برتری همراه بود. تقریباً نیمی از مربیان لیگ نسبت به فشرده بودن بازی‌های خود معترض بودند و مسبب این موضوع را تیم پرسپولیس می‌دانستند. در صدر معترضان هم رقیب سنتی قرمزپوشان یعنی تیم استقلال قرار داشت و سرمربی و سرپرست وقت استقلال مراتب اعتراض خود را به فدراسیون و سازمان لیگ رساندند. پرویز مظلومی و محمود فکری با گلايه از زمان برگزاری دربی دور رفت صراحتاً اعلام کردند تا تیم پرسپولیس بازی‌های عقب مانده خود را برگزار نکند روبروی این تیم قرار نخواهند گرفت. در کمال تعجب سازمان لیگ هم طبق خواسته استقلالی‌ها عمل کرد و ابتدا بازی‌های عقب مانده پرسپولیس و سپس دربی را برگزار نمود.

اما حالا و با توجه به اینکه بازی استقلال و صنعت نفت به دلیل شرایط نامناسب استان خوزستان و حضور آبی‌پوشان در لیگ 8 آسیا به تعویق افتاده است هواداران پرسپولیس از مدیران باشگاه محبوب خود خواسته‌اند تا به برنامه ریزی سازمان لیگ اعتراض کنند و تأکید نمایند تا بازی استقلال و صنعت نفت باید قبل از دربی برگزار شود.

تاکنون که شاهد هیچ گونه اعتراضی از سوی مسئولان باشگاه پرسپولیس نبوده‌ایم اما قطعاً جعفر سمیعی و ابراهیم شکوری به دلیل فشارهای ایجاد شده توسط باشگاه رقیب در نیم فصل و در امان ماندن از اعتراض هواداران نسبت به برنامه‌ریزی سازمان لیگ معترض خواهند شد و باید ببینیم اين‌بار هم مسئولان سازمان لیگ طبق خواسته باشگاه‌ها عمل می‌کنند یا تصمیم دیگری خواهند گرفت.


 
منبع : تماشاچی

نظرات

user

با این شرایطی که دو تا تیم دارن احتمالا تعویق بیفته بازی

پاسخ دادن
user

هیچ غلطی نمیتونن بکنن این لنگیا

پاسخ دادن
user

فقط باید نشست و نتیجه رو دید و نمیشه زود قضاوت کرد شاید همه چی برعکس شد البته بعید میدونم

پاسخ دادن