ادعای عجیب لیورپولی ها | هالند به ما بله گفت!

ادعای عجیب لیورپولی ها | هالند به ما بله گفت!
تماشاچی -ارلینگ هالند در دورتموند عملکردی درخشان داشته است و مورد توجه تیم های بزرگ اروپایی قرار گرفته است و از این رو مدیر برنامه‌های این بازیکن جوان در چند روز اخیر سفری به بارسلونا، مادرید و چند شهر انگلیس داشت تا با تیم‌هایی که خواهان این بازیکن هالند هستند، مذاکره کند و شرایط انتقال او را مهیا سازد.

تا این لحظه آینده این بازیکن نروژی مشخص نیست و گفته می‌شود که ستاره دورتموند در پایان فصل تیم جدید خودش را مشخص خواهد کرد.

در لیورپول اما ادعاهایی وجود دارد مبنی برای این که این بازیکن به سرخ‌ها بله گفته و آن‌ها از این موضوع بسیار خوشحال اند.

طبق گزارش«Liverpool Echo»، ارلینگ هالند در مصاحبۀ اخیر خود در خصوص لیورپول امیدواری زیادی به این تیم داده است و این می‌تواند به مفهوم انتقال وی به آنفیلد باشد.

هالند در خصوص تیم لیورپول اخیراً گفته است:" لیورپول بهترین تیم جهان با هواداران پر شور و بی‌نطیری است. ورزشگاه و همه چیز این باشگاه بی نظیر است و به همین دلیل بازی در اینجا رویای واقعی خواهد بود.
این صحبت های هالند در خصوص رویارویی دورتموند و لیورپول بوده است که امروز رسانه‌ها و باشگاه این تیم را نسبت به این معامله بسیار خوشبین کرده و به نوعی آن‌ها می‌گویند که لیورپول دست بالایی نسبت به سایر رقیبان برای جذب او دارد.

 
منبع : تماشاچی

نظرات