تاریخ برگزاری دربی 95 مشخص شد | بازی استقلال پرسپولیس کی است؟

تاریخ برگزاری دربی 95 مشخص شد | بازی استقلال پرسپولیس کی است؟
تماشاچی -بازی استقلال و پرسپولیس همواره برای هواداران فوتبال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است و فهمیدن تاریخ دربی برای هواداران دو تیم مهم می‌باشد. سازمان لیگ در جدیدترین اطلاعیه خود زمان بازی دربی 95 را مشخص کرده است. 
روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه بازی‌های هفته بیست و دوم و بیست و سوم لیگ برتر را اعلام کرد و مهم‌ترین نکته آن مشخص شدن تاریخ و ساعت برگزاری دربی برگشت تهران می‌باشد.
بر اساس اعلام سازمان لیگ دو تیم پرسپولیس و استقلال باید جمعه 24 اردیبهشت ماه رأس ساعت 19:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف يکديگر بروند.
این نود و پنجمین بار خواهد بود که دو تیم پرسپولیس و استقلال به مصاف یکدیگر می‌روند و با توجه به جدول لیگ این دیدار بسیار حساس خواهد بود. 
صعود استقلال و پرسپولیس به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2021 هم روحیه بازیکنان هر دو تیم را بالا برده و بدون شک شاگردان گل محمدی و مجیدی برای برد پا به دربی 95 خواهند گذاشت. 
هواداران دو تیم نیز مانند هر فصل تا برگزاری این دیدار منتظر خواهند ماند و اميدوار خواهند بود که دربی پیش رو مانند چند دربی گذشته زیبا از آب دربیاید.
 
منبع : تماشاچی

نظرات

user

پرسپولیس میزنه از خجالت همه هم در میاد و گرنه انتظار دارید کیسه پیروزی رو ببره پرسپولیس میبره و ثابت میکنه ستاره ها لگو تیم استقلال هستند جایزه نیس

پاسخ دادن
user

نتیجه مشخصه پرسپولیس برنده میشع .تامام

پاسخ دادن
user

پرسپولیس عشقع

پاسخ دادن
user

پرسپولیس برنده میشه شک ندارم با افتخار پرسپولسی ام

پاسخ دادن
user

تیمی که از النگو 5 تا بخوره از پرسپولیس 6 تا میخوره

پاسخ دادن
user

پرسپولیس له میکنه استقلال

پاسخ دادن