ستاره تاتنهام در رادار بارسلونا | شانس بالای بلوگرانا برای جذب هری کین

ستاره تاتنهام در رادار بارسلونا | شانس بالای بلوگرانا برای جذب هری کین
تماشاچی -طبق گفته رسانه‌های اروپایی هری کین، ستاره خط حمله تاتنهام مورد توجه تعدادی از تیم‌های بزرگ قرار گرفته است. باشگاه‌هایی مانند رئال‌مادرید، منچستریونایتد و بارسلونا علاقه فراوانی به جذب کاپیتان تاتنهام دارند اما با این حال احتمال پیوستن کین به بارسلونا محتمل‌تر به نظر می‌رسد..

هری کین قبل از اینکه به تیم اصلی تاتنهام در سال ۲۰۰۹ راه پیدا کند، در رده‌های پایه این تیم عضویت داشت. پس از آن کین چهار فصل بعدی را به صورت قرضی در باشگاه‌های مختلف انگلیس در دسته‌های پایین‌تر گذراند سرانجام اولین بازی خود را برای تاتنهام در سال ۲۰۱۴ انجام داد. او از آن زمان تا به حال به یکی از کشنده‌ترین مهاجمان اروپا تبدیل شده و در آماری حیرت انگیز در ۳۲۱ بازی برای تاتنهام به ثمر رسانده است.

با این وجود هری کین تا حالا نتوانسته است با تاتنهام هیچ جامی را برنده شود و پس از سال‌ها می‌تواند باشگاه نوجوانی خود را ترک کند. در تابستان کین این فرصت را دارد برای پیوستن به تیمی که فصل آینده برای کسب جام مبارزه خواهد کرد همه جوانب را درنظر بگیرد و سپس انتخاب کند.

با توجه به اینکه ارلینگ هالند هم در گزینه‌های بارسا است، اگر بازیکن نروژی مسیرش را به سمت تیم دیگری کج کند (یعنی رئال) آنوقت بارسا هری کین را به خدمت خواهد گرفت.

 
منبع : تماشاچی

نظرات