گزینه‌های جانشینی آگوئرو در منچستر سیتی مشخص شدند

گزینه‌های جانشینی آگوئرو در منچستر سیتی مشخص شدند
تماشاچی -قرارداد آگوئرو با سیتی در پایان این فصل به اتمام می‌رسد و این باشگاه تایید کرد که قرارداد جدیدی با این ملی‌پوش آرژانتینی امضا نخواهد کرد. به این ترتیب موضوع تمدید قرارداد با وی منتفی شد و حالا آبی های آسمانی می روند که به دنبال انتخاب جانشین برای وی باشند.

بر اساس اعلام نشریۀ «دیلی تلگراف» سران باشگاه انگلیسی در پنجره نقل و انتقالاتی تابستان سه گزینه را به صورت جدی برای جانشینی مهاجم آرژانتینی در نظر خواهند گرفت.

از ارلینگ هالند، مهاجم اهل نروژ بورسیا دورتموند، هری کین مهاجم انگلیسی تاتنهام و روملو لوکاکو  مهاجم بلژیکی اینترمیلان به عنوان جانشینان سرخیوآگوئرو نامبرده شده است. البته در این میان نام کیلیان امباپه نیز شنیده می‌شود اما نسبت به سایر گزینه‌ها کمی دور از دسترس است. 

طبق گزارش های منتشر شده در اسپانیا، غول های سری آ، پی‌اس‌جی  و بارسلونا به همین زودی مذاکره برای امضای قرارداد با آگوئرو را آغاز کرده اند. ستاره آرژانتینی هم اکنون می تواند با هر باشگاهی که بخواهد پیش قرارداد امضا کند.

گاتزتا دلو اسپورت گزارش داده که آگوئرو در کنار مویزه کین از اولویت های یوونتوس در بازار نقل و انتقالات هستند. آگوئرو بعد از یک دهه فعالیت در منچسترسیتی، تابستان بازیکن آزاد خواهد بود.

 
منبع : تماشاچی

نظرات