رقابت 3 غول فوتبال اروپا برای جذب سرخیو آگوئرو

رقابت 3 غول فوتبال اروپا برای جذب سرخیو آگوئرو
تماشاچی -قرارداد سرخیو آگوئرو، در پایان فصل با منچسترسیتی به پایان می‌رسد و دو طرف تمایلی برای تمدید قرارداد ندارند. به این ترتیب بهترین گُلزن تاریخ سیتی در پایان فصل بازیکن آزاد خواهد بود و قطعاً این باشگاه را ترک خواهد کرد. باشگاه‌های زیادی به دنبال این بازیکن 32 ساله هستند و به نظر می‌رسد که رقابت اصلی میان سه غول اروپایی خواهد بود.

براساس گزارش توتو اسپورت، باشگاه‌های بارسلونا، یوونتوس و پاری‌سن‌ژرمن خواهان جذب این بازیکن اند و هر سه باشگاه‌ تلاش‌های شان برای جذب این بازیکن را آغاز کرده‌اند.

بارسلونا که از گذشته‌های دور به این بازیکن علاقه‌مند است، از فرصت پیش آمده می‌خواهد استفاده کند و با جذب این بازیکن زمینه ماندگاری مسی را مهیا سازد.

از طرفی یوونتوس به دلیل درخواست رونالدو که خواهان جذب مهاجم باتجربه و گُلزن شده، به دنبال این بازیکن است و می‌خواهد این مهاجم کهنه‌کار را در کنار فوق ستاره پرتغالی قرار داده و مشکل گُلزنی خود را حل کند.

پاری‌سن‌ژرمن نیز به دلیل اینکه به دائمی شدن قرارداد مویزه کین زیاد خوشبین نیست، خواهان به خدمت گرفتن آگوئرو است و پوچتینو خواستار آوردن هموطنش به این باشگاه شده است.

در آینده خواهیم دید که این رقابت‌ را کدام تیم برنده خواهد شد و چه تیمی می‌تواند این مهره ارزشمند را به صورت رایگان جذب کند.
 
منبع : تماشاچی

نظرات