پایان کار زودهنگام علی علیپور در ماریتیمو | در پرسپولیس هم جایی برای او نیست

پایان کار زودهنگام علی علیپور در ماریتیمو | در پرسپولیس هم جایی برای او نیست
تماشاچی -علی علیپور، مهاجم سابق پرسپولیس در تابستان گذشته و پیش از آغاز مجدد دیدارهای حساس لیگ قهرمانان آسیا از جمع قرمزپوشان جدا شد و به امید درخشش و پیشرفت در قاره سبز از میان چند پیشنهاد اروپایی، تیم ماریتمیو پرتغال را انتخاب کرد. علیپور برخلاف لژیونرهایی مانند مهدی طارمی و امیر عابدزاده نتوانست عملکرد درخشانی در لیگ پرتغال داشته باشد و از طرفی به شدت هم ضعیف عمل کرده است. 

علیپور تا اینجای فصل، در مجموع ۱۶ بازی برای ماریتیمو در لیگ و جام حذفی انجام داده اما در کمال تعجب نه گلی به ثمر رسانده و نه پاس گلی داده و همین عملکرد ضعیف باعث نارضایتی سرمربی ماریتیمو از وی شده و به احتمال فراوان علیپور در پایان فصل در لیست خروج ماریتیمو قرار خواهد گرفت.

در صورتی که علی علیپور بخواهد تصمیم به بازگشت به لیگ ایران را بگیرد بسیار دشوار است که بتواند دوباره لباس پرسپولیس را بر تن کند چرا که قرمزپوشان در فصل جاری خریدهای زیادی در خط حمله انجام داده‌اند و با وجود عيسی آل کثیر، شهریار مغانلو، مهدی عبدی و مهدی مهدی خانی نه تنها نیاز به مهاجم ندارند بلکه ممکن است یکی دو نفر از این بازیکنان در لیست مازاد پرسپولیس هم قرار بگیرند.
از طرفی تاکتیک بدون مهاجم پرسپولیس در بسیاری از بازی‌ها به کار خواهد آمد و همین اتفاق باعث شده تا کادرفنی پرسپولیس با 2 مهاجم با کیفیت هم بتواند لیست فصل بعد خود را تکمیل نماید و این 2 مهاجم به احتمال فراوان عیسی آل کثیر و شهریار مغانلو باشند و در هر صورت احتمالش بسیار ضعیف است که دیگر جایی برای علیپور در تیم پرسپولیس وجود داشته باشد.

 
 
منبع : تماشاچی

نظرات