بازیکنانی که اعتقادی به کرونا ندارند | از رفتن مهرداد و علی درس نگرفتید؟

بازیکنانی که اعتقادی به کرونا ندارند | از رفتن مهرداد و علی درس نگرفتید؟
تماشاچی -مثبت شدن تست کرونای تعداد زیادی از بازیکنان استقلال شوک بزرگی را به هواداران این تیم وارد کرد و همین امر موجب شد عدم رعايت پروتکل‌های بهداشتی توسط این بازیکنان مورد انتقاد قرار بگیرد.
در راستای همین اتفاق عکس‌های زیادی منتشر شد که در آن بازیکنانی چون مهدی قایدی، سیاوش یزدانی، رشید مظاهری و عارف غلامی در جاهای مختلف بدون استفاده از حتی یک عدد ماسک حضور دارند و این تصاویر شدت انتقادات را از این بازیکنان بیشتر کرد.
مورد نقد قراردادن بازیکنان استقلال موضوعی کاملاً به حق است و باید به منتقدان حق بدهیم اما اتفاق دردناک این است که علاوه بر بازیکنان استقلال، چند بازیکن پرسپولیس و چند لژیونر دیگر هم بودند که اصلاً به استفاده از ماسک اعتقادی نداشتند. در ادامه مشاهده می‌کنید که بازیکنانی چون میلاد سرلک، وحید امیری، علیرضا بیرانوند، علی کریمی، امید ابراهیمی و شجاع خلیل‌زاده به راحتی پروتکل‌های بهداشتی را زیر پا گذاشته اند و در استفاده از ماسک سهل انگاری کرده‌اند.
با وجود اینکه ما هرگز حاضر نیستیم حتی یک آسیب کوچک به این عزیزان برسد اما باید یادآور شویم که مرحوم مهرداد میناوند و مرحوم علی انصاریان به دلیل زیرپا گذاشتن پروتکل‌های بهداشتی به ویروس منحوس کرونا مبتلا شدند و همه ما را از رفتن خود ناراحت کردند. 
بسیار جای تاسف دارد بازیکنانی که به تیم ملی راه پیدا کرده‌اند و هرکدامشان الگویی برای جوانان هستند هیچ اعتقادی به ویروس کرونا ندارند و اندکی هم برای سلامتی خود اهمیت قائل نیستند. 
نتيجه این بی خیالی ها هم این می‌شود که مردم کشور با دیدن بی تفاوتی چهره‌های سرشناس ترغیب می‌شوند که به مسافرت بروند و بدون شک به زودی شاهد موج چهارم و وحشتناک کرونا خواهیم بود و دودش تنها به چشم کسانی می‌رود که به شدت رعایت می‌کنند و باید به خاطر بی مبالاتی سایرین مدت زمان بیشتری را منتظر از بین رفتن ویروس کرونا باشند. 
وقتی بازیکنان سرشناس و سلبریتی های کشور با خیال راحت به مسافرت می‌روند و در عین وقاحت تصاویر و ویدئوی آن را منتشر می‌نمایند نباید انتظار زیادی از سایرین داشته باشیم. 


 
منبع : تماشاچی

نظرات