شکست بزرگ استقلال در پنجره نقل و انتقالات | مدیرانی که بازهم مردود شدند

شکست بزرگ استقلال در پنجره نقل و انتقالات | مدیرانی که بازهم مردود شدند
تماشاچی -مدیران باشگاه استقلال در نقل و انتقالات نیم فصل نام چند بازیکن لیگ برتری را برای پیوستن به جمع بازیکنان تیم خود مطرح کردند اما در نهایت تنها موفق به جذب دو بازیکن متوسط شدند.

امین قاسمی نژاد آخرین و بزرگترین ناکامی مدیران استقلال در جذب یک بازیکن لیگ برتری بود. مدیران استقلال که از ابتدای فصل نقل و انتقالات بازیکنان زیادی را در لیست خرید خود قرار داده بودند در نهایت تنها آرمان رمضانی و سعید مهری را جذب کردند.

در فصل نقل و انتقالات زمستانی نام چند بازیکن برای آبی پوش شدن رسانه‌ای شد که مدیران این باشگاه هرگز آن را تکذیب نکردند.

امین قاسمی نژاد، اشکان دژاگه، احسان حاج صفی، طالب ریکانی و علیرضا علیزاده ۵ بازیکنی بودند که با کمی تدبیر از سوی مديران باشگاه استقلال می توانستند تیم فرهاد مجیدی را که البته بازیکن کم هم ندارد به یک تیم کهکشانی تبدیل کنند. بازیکنانی که از ابتدا هم مشخص بود سنگ بزرگی برای مدیران استقلال هستند. 

اگر شما تیم مجیدی را با این ۵ ستاره تصور کنید می‌بینید که واقعاً استقلال تیم وحشتناکی می‌شد.

بدون شک پنجره نقل و انتقالاتی فصل جاری یک شکست بزرگ برای مدیران استقلال به حساب می‌آید و این دوستان بازهم بی لیاقتی خود را به هواداران ثابت کردند چراکه طرفداران استقلال از مدیرعامل و هیئت مدیره باشگاه انتظار داشتند خاطرات بد گذشته را پاک کنند و پس از آوردن فرهاد مجیدی به فکر تقویت تیم باشند که در نهایت اینچنین نشد.

 
منبع : تماشاچی

نظرات