متن کامل صحبت‌های دراگان اسکوچیچ در ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک

متن کامل صحبت‌های دراگان اسکوچیچ در ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک
تماشاچی -دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران که مهمان علی ضیا در ویژه برنامه تحویل سال نو بود، در ابتدا درباره کاهش وزن خود و ادامه این روند با وجود غذاهای ایرانی گفت: رژیم گرفته ام و پیاده روی دارم که باعث شده وزن کم کنم. البته با چلوکباب هیچ شانسی برای آدم باقی نمی ماند ولی بازی های مهمی پیش رو داریم.

وی افزود: عید نوروز یکی از مهم ترین روزهای سال برای ایرانی ها است که باید حتما پیش خانواده شان باشند. می دانم که ایرانی ها جشن می گیرند و انتظار یک سال خوب را دارند.

سرمربی تیم ملی ایران در این باره که برخی می گفتند برای سرمربی گری ایران مناسب نیست، تاکید کرد: البته که مردم انتظار و توقع بالایی از ما دارند همانطور که قبلا از ویلموتس و کی روش انتظار داشتند اما واقعا در کار ما تضمینی وجود ندارد اما احساس می کنم به اندازه کافی قابلیت دارم تیم را به جام جهانی ببرم.

اسکوچیچ درباره نقش دعای مردم ایران در این اتفاق گفت: من به معجزه اعتقادی ندارم چون معتقدم خودمان از پس این کار برمی آییم. من معجزه را برای مسائل دیگر می گذارم اما فکر می کنم بازیکنانمان باکیفیت و خوب هستند و می توانیم صعود کنیم و من فقط اینجایم که کمک کنم. قولی که می توانم بدهم این است که به سختی کار را ادامه بدهم. هیچ جایی هم برای اشتباه نداریم.
وی تصریح کرد: توقعات از ما زیاد است من هم توقعم از تیم اصلا کم نیست. فکر می کنم با جمعیت 80 میلیونی که در ایران است ظرفیت بالایی برای فوتبال هست و عالی است که مردم توقعشان از فوتبال بالا باشد و این فقط مسئولیت مرا بیشتر می کند.

سرمربی تیم ملی ایران درباره حضور علی کریمی به عنوان نامزد انتخابات فدراسیون تصریح کرد: فکر می کنم او واقعا آدم فوق العاده ای است. او را مثل دوست خودم می دانم. شاید درست نباشد این را بگویم اما همیشه در تنیس به من باخته است. خیلی پیشرفت کرده و تلاش هم می کند. آخرین باری هم که بازی کردیم 50، 50 بودیم اما او آخر هم باخت. علی کریمی در تنیس خوب است ولی من از او خیلی بهترم.

 
منبع : تماشاچی

نظرات