رکوردهایی که زوج قایدی و مطهری ثبت کرد

رکوردهایی که زوج قایدی و مطهری ثبت کرد
تماشاچی -روز گذشته تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر با نتیجه ۲ بر صفر از سد میزبان خود ماشین‌سازی تبریز گذشت و با ۳۳ امتیاز جایگاهش را در رده سوم تثبیت کرد.

گل دوم استقلال به ماشین‌سازی روی پاس مهدی قایدی، توسط ارسلان مطهری زده شد. این پنجمین پاس گل رسمی شماره ۱۰ آبی‌ها در لیگ بیستم بود که به پنجمین گل این فصل شماره ۷۷ منجر شد.

قایدی با پاس گلی که داد به تنهایی با پنج پاس گل به صدر جدول پاس گل‌دهندگان لیگ بیستم صعود کرد و از محمدرضا حسینی و کریم اسلامی عبور کرد. شماره ۱۰ آبی‌ها البته روی چند گل دیگر هم به صورت غیر مستقیم اثرگذار بوده است. او هم پنالتی گرفته و هم ارسالش در همین بازی به گل به خودی بازیکن تیم سبزپوش ختم شد. با این حال او بار دیگر نشان داد که چه توانایی بالایی در گل‌سازی دارد.

ارسلان مطهری نیز مانند هفته قبل برای تیمش گل زد تا مشخص شود زیر نظر فرهاد مجیدی بار دیگر به دوران اوج خود برگشته است. ارسلان قبل از ماشین‌سازی به تیم‌های مس رفسنجان، آلومینیوم و پرسپولیس گل زده بود. البته این مهاجم سمنانی در لیگ نوزدهم هم توانسته بود پنج گل برای استقلال بزند. او در فصل قبل موفق شد به تیم‌های نفت مسجدسلیمان، شهرخودرو، صنعت نفت و پرسپولیس(۲) گل بزند.

 
منبع : تماشاچی

نظرات