اشتباه عجیب اشکان خورشیدی در بازی استقلال و ماشین سازی | پنالتی اخراج واضحی که دیده نشد!

اشتباه عجیب اشکان خورشیدی در بازی استقلال و ماشین سازی | پنالتی اخراج واضحی که دیده نشد!
تماشاچی -اشتباهات پی‌درپی داوری یکی از موضوعاتی است که هواداران استقلال در فصل اخیر به شدت نسبت به آن معترض بوده‌اند و حتی کادرفنی قبلی آبی‌پوشان نیز نسبت به تصمیمات داوران گلایه داشتند و معتقد بودند که استقلال از جانب داوری بسیار متضرر شده است. 

در دقیقه 64 بازی امروز استقلال و ماشین سازی نیز شاگردان مجیدی صاحب یک موقعیت ایده آل شدند که وریا غفوری درون محوطه جریمه توپ را از دست داد و حبیب گردانی مدافع ماشین سازی موفق شد توپ را از کاپیتان استقلال بگیرد و در ادامه توپ به قایدی رسید که گردانی توپ را با خطایی بسیار خطرناک از این بازیکن گرفت و پس از این صحنه قایدی روی زمین افتاد.

وریا غفوری کاپیتان آبی پوشان به شدت نسبت به این صحنه معترض بود و اعتقاد داشت که باید یک خطای پنالتی به سود استقلال اعلام می شد. با دیدن تصاویر آهسته تلویزیونی، مشخص شد باید این حق را به وریا داد.

گردانی که برای گرفتن توپ روی پای قایدی رفت، به شکل بسیار خشنی با استوک هایش روی پای باشوی کوچک رفت و به دلیل مصدومیت این بازیکن، دقایقی نیز بازی متوقف شد.
نکته عجیب اینجاست که خورشیدی، داور این دیدار به این صحنه بسیار نزدیک بود و از اعلام خطای پنالتی خودداری کرد.

قطعاً اگر VAR وجود داشت نه تنها برای استقلال پنالتی اعلام می‌شد بلکه حبیب گردانی هم به دلیل خطای خطرناک از زمین بازی اخراج می‌شد چرا که ممکن بود با خطای وحشتناک این بازیکن یک مصدومیت سنگین برای مهدی قایدی اتفاق بیافتد. 
با مصدومیت مهدی قایدی نیز هم باشگاه استقلال و هم تیم ملی متضرر می‌شدند و دراگان اسکوچیچ در آستانه دیدارهای حساس پیش رو یک مهره تکنیکی خود را از دست می‌داد چرا که وی به خوبی می‌داند تیم ما برای مقابله با تیم‌های عربی نیاز به یک بازیکن تکنیکی دارد تا بازیکنانشان را کلافه کند.

در هر صورت هواداران و کادرفنی استقلال انتظار دارند در ادامه مسابقات داوران با دقت بیشتری قضاوت کنند تا آبی‌پوشان را از کورس قهرمانی عقب نیاندازند.

 
منبع : تماشاچی

نظرات