اقدام غیر حرفه‌ای فرهاد مجیدی | اگر ارسلان مصدوم شود چه؟

اقدام غیر حرفه‌ای فرهاد مجیدی | اگر ارسلان مصدوم شود چه؟
تماشاچی -باز هم شیخ دیاباته با گرفتن مرخصی آن هم در جریان مسابقات استقلال را رها کرد و به کشور فرانسه سفر کرد. هواداران استقلال از بار آخری که دیاباته به بهانه تولد فرزندش مرخصی گرفت و رفت خاطره خوشی ندارند چرا که خون دل بسیاری خوردند تا این مهاجم حاضر شد به ایران برگردد.
با این حال فرهاد مجیدی با آگاهی از رفتار شیخ دیاباته در گذشته به وی اجازه داد تا در آستانه دیدار با ماشین سازی به تعطيلات برود.
این اقدام فرهاد مجیدی از جایی قابل نقد است که بدانیم تیم استقلال غیر از شیخ دیاباته تنها یک مهاجم مرکزی دارند و اگر ارسلان مطهری در تمرینات دچار مصدومیت شود آبی‌پوشان عملاً بدون مهاجم باید به مصاف تیم ماشین سازی بروند. حتی امکان دارد در جريان بازی نیز مصدومیتی برای مطهری ایجاد شود و آن موقع دست فرهاد مجیدی کاملاً بسته خواهد بود.

سرمربی جدید استقلال باید حساس بودن شرایط استقلال را درک کند و بداند در همین بازی‌های به ظاهر ساده است که می‌تواند امتیاز جمع کند و در صورت لغزش سپاهان و پرسپولیس فاصله اش را با این دو تیم مدعی به حداقل برساند.
این اقدام غیر حرفه‌ای از فرهاد مجیدی بسیار بعید بود چرا که او در دوره سوم سرمربیگری خود در استقلال با عزم جدی‌تری وارد میدان شد و هواداران استقلال نیز باور دارند که مجیدی از اشتباهات گذشته خود درس گرفته است و تیم محبوبشان در این فصل از هر فصلی به کسب جام نزدیک‌تر است.

در هر حال باید منتظر باشیم و ببینیم کادرفنی استقلال برای دیدار با ماشین سازی چه برنامه ای خواهد داشت و قطعا اگر آبی‌پوشان نتوانند نتیجه‌ای غیر از پیروزی در تبریز کسب کنند سیل انتقادات به سمت فرهاد مجیدی و دستیارانش روانه خواهد شد.

 
منبع : تماشاچی

نظرات