مهدی طارمی : برای حذف یوونتوس به تورین می‌رویم

مهدی طارمی : برای حذف یوونتوس به تورین می‌رویم
تماشاچی -در یکی از حساس‌ترین بازی‌های دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا فردا شب (سه‌شنبه) تیم یوونتوس میزبان تیم پورتو خواهد بود برای صعود باید حریف پرتغالی خود را با نتیجه یک بر صفر و یا با پیروزی با اختلاف دو گل شکست دهد. تیم پورتو علاوه بر کار تیمی به درخشش ستاره ایرانی خود یعنی مهدی طارمی امیدوار است و لژیونر کشورمان نیز در خصوص بازی حساس با یوونتوس صحبت‌هایی را انجام داده که در ادامه مشاهده می‌فرمائید :

مهدی طارمی در نشست خبری پیش از دیدار فرداشب مقابل یوونتوس اظهار داشت: بازی فوق‌العاده‌ای خواهد شد زیرا 2 تیم، تیم‌های عالی هستند. مسابقه مهمی برای ماست و ما می‌خواهیم در تمام 90 دقیقه متمرکز بازی کنیم. ما نهایت توانمان را برای پورتو خواهیم گذاشت.

ستاره پورتو گفت: برای باشگاه‌های بزرگی چون ما بودن در چنین وضعیتی عادی است. ما باید انگیزه داشته باشیم و بدانیم پورتو چقدر اهمیت دارد. ما برای برد مقابل یوونتوس به میدان می‌رویم. به باخت یا تساوی فکر نمی‌کنیم و معتقدم اگر با چنین ذهنیتی به مصاف با یوونتوس برویم، خواهیم باخت. ما می‌رویم تا یک استراتژی خوب را در میدان اجرا کنیم و همه کار کنیم تا برنده بازی شویم.

وی ادامه داد: مهم برد پورتو است چه من گل بزنم چه نزنم. من خوشحالم و می‌خواهم بهترین نمایشم را به اجرا گذارم.

 
منبع : تماشاچی

نظرات