چالش بزرگ برای مدیران پرسپولیس | شرط سنگین احمد نوراللهی برای تمدید قرارداد

چالش بزرگ برای مدیران پرسپولیس | شرط سنگین احمد نوراللهی برای تمدید قرارداد
تماشاچی -مسئولان باشگاه پرسپولیس در آخرین روزهای نقل و انتقالات زمستانی توانستند شهریار مغانلو را از تیم سانتاکلارا به طور قرضی به خدمت بگیرند و با وی قرارداد امضا کنند. حالا عملیات تمدید قرارداد از سوی مسئولان پرسپولیس آغاز شده و در اولین گام، احمد نوراللهی با آن ها پای میز مذاکره نشسته است.

نوراللهی که از لیگ چهاردهم در پرسپولیس حضور دارد و کاپیتان سوم سرخپوشان محسوب می‌شود، امروز به باشگاه پرسپولیس رفت و در خصوص تمدید قرارداد با مدیران این باشگاه جلسه‌ای را برگزار نمود. قرارداد این بازیکن در پایان فصل به اتمام خواهد رسید و باتوجه به عملکرد درخشان این بازیکن و احتمال رسیدن پیشنهاد خارجی، باشگاه پرسپولیس درصدد این است که در روزهای آینده قرارداد هافبک شماره هشت را تمدید کند.

شنیده می‌شود که پیشنهاد مسئولان باشگاه پرسپولیس به شماره 8 تیم خود تمدید قراردادی سه ساله بوده اما احمد نوراللهی درخواست قراردادی دو ساله را از مسئولان باشگاه داشته است.
نکته جالب دیگر این مذاکره درخواست احمد نوراللهی مبنی بر دو برابر شدن مبلغ قراردادش است که مسئولان باشگاه پرسپولیس را با چالش بزرگی مواجه کرده است و باید ببینیم جعفر سمیعی با این درخواست نوراللهی موافقت می‌کند یل خیر. 

محمدحسین کنعانی زادگان و وحید امیری دیگر بازیکنانی هستند که مدیران پرسپولیسی به دنبال تمدید قرارداد با آن‌ها هستند.

 
منبع : تماشاچی

نظرات