اعتراض کامیابی نیا به نیمکت نشینی و پاسخ قانع کننده کادرفنی پرسپولیس به کمال

اعتراض کامیابی نیا به نیمکت نشینی و پاسخ قانع کننده کادرفنی پرسپولیس به کمال
تماشاچی -کارنامه کمال کامیابی‌نیا در دفاع پرسپولیس با ثبت ۴ کلین‌شیت در ۵ بازی کاملا قابل قبول بوده است و حضور این بازیکن در کنار سیدجلال باعث شد حامد لک تنها یک‌بار و آن هم در جریان بازی با ماشین‌سازی گل دریافت کند. با این وجود این بازیکن جنگنده در دیدار با سایپا نیمکت‌نشین شد و با وجود قرار گرفتن در لیست یحیی گل‌محمدی حتی یک دقیقه هم فرصت بازی پیدا نکرد!

محمدحسین کنعانی‌زادگان در دیدار برابر سایپا به ترکیب اصلی بازگشت و گفته می‌شود این اتفاق به خاطر لیست تیم ملی بوده است. اما در ادامه شماره ۱۱ پرسپولیس در دیدار با صنعت نفت آبادان نیز در ترکیب اصلی تیمش قرار نگرفت تا بار دیگر زوج سیدجلال حسینی و کنعانی‌زادگان در خط دفاع و میلاد سرلک و احمد نوراللهی در خط میانی به میدان بروند.

این در حالی است که در بازی های لیگ قهرمانان آسیا کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک و احمد نوراللهی به صورت شناور بازی میکردند و هر بازی یکی از این سه نفر روی نیمکت می نشست و در فینال این قرعه به نام کمال افتاد و در کمال تعجب این هافبک جنگنده پرسپولیس با وجود کمبود بازیکن حتی یک دقیق هم فرصت بازی در فینال آسیا را پیدا نکرد. اما حالا و با وجود اینکه میلاد سرلک و احمد نوراللهی پس از چندین بازی پشت سر هم نیاز به استراحت داشتند ولی گل محمدی ترجیح داد تا باز هم کامیابی نیا را روی نیمکت بنشاند و به ترکیب خط هافبک خود دست نزند.

گفته می‌شود کمال کامیابی‌نیا پس از اینکه متوجه نیمکت‌نشینی خود می‌شود نزد مربیان می‌رود تا علت را جویا شود اما جوابی می‌شنود که نمی‌تواند قانع نشود! مربیان پرسپولیس به کامیابی‌نیا گفته‌اند:
«در این پرسپولیس سیدجلال هم نیمکت‌نشین شده و دقیقه ۹۳ به عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفته است!»

 
منبع : تماشاچی

نظرات