پورموسوی ترمز پرسپولیس را کشید | خبری از بازی زیبا نبود

پورموسوی ترمز پرسپولیس را کشید | خبری از بازی زیبا نبود
تماشاچی -در جریان هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی آبادان میزبان پرسپولیس بود که این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.
پرسپولیس ۶ بازی قبلی خود را برده بود و با این تساوی روند پیروزی‌های متوالی این تیم متوقف شد.

در ۱۵ دقیقه ابتدایی این دیدار شاهد بازی پایاپایی بودیم و بیش‌تر بازی در میانه زمین در جریان بود با این حال روی یکی دو فرصت پرسپولیسی‌ها می‌توانستند دروازه صنعت نفت آبادان را با خطر روبه‌رو کنند که هوشیاری مدافعان زرد پوش اجازه نداد فرصتی خلق بشود.
در دقیقه ۲۱، حکیم نثاری با توپگیری در میانه میدان و ارسال پشت مدافعان پرسپولیس برای طالب ریکانی، فرصت خوبی برای این بازیکن ایجاد کرد و ضربه این بازیکن از لک عبور کرد اما پشت سر او سید جلال حسینی اجازه نداد توپ به گل تبدیل شود.
در دقیقه ۲۶، زرد پوشان آبادانی با حرکتی از سمت چپ فرصت خوبی را ایجاد کردند اما پاس در عرض مهاجم صنعت نفت را مهدی شیری دفع کرد و این فرصت از دست رفت.

در نیمه دوم صنعت نفت آبادان بازی را هجومی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی می‌توانست به گل برسد. در دقیقه ۴۷ روی یک ارسال از سمت چپ، توپ روی سر خالقی‌فر فرود آمد اما ضرب سر این بازیکن را لک مهار کرد.
در دقیقه ۶۵، مهدی شیری با حرکت از سمت راست و ارسال توپ روی دروازه فرصت خوبی برای احمد نورالهی ایجاد کرد اما ضربه سر این بازیکن راهی به دروازه پیدا نکرد.
در دقیقه ۷۶، زرد پوشان زمین حرکتی را از سمت راست آغاز کردند و در ادامه با ارسال عبدلله ناصری توپ به حکیم نصاری رسید اما شوت این بازیکن از بالای دروازه به اوت رفت.
در دقیقه ۷۹، وحید امیری با یک پرتاب اوت توپ را به درون محوطه جریمه صنعت نفت رساند و نورالهی با یک شوت پای راست دروازه را هدف قرار داد اما شوت او راهی اوت شد.
در دقیقه ۸۹، پرسپولیس صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و در ادامه ارسال امید عالیشاه روی دروازه صنعت نفت فرصت خوبی برای این تیم ایجاد کرد اما ضربه سر احمد نورالهی راهی اوت شد.

در پایان نیز دیدار و دو تیم پرسپولیس و صنعت نفت با تساوی بدون گل به اتمام رسید و پورموسوی توانست ترمز قرمزپوشان را پس از پنج پیروزی متوالی بکشد.

 
منبع : تماشاچی

نظرات