اسماعیل حلالی : پرسپولیس به خرید مغانلو نیازی ندارد!

اسماعیل حلالی : پرسپولیس به خرید مغانلو نیازی ندارد!
تماشاچی -اسماعیل حلالی، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در جدیدترین مصاحبه خود در خصوص شرایط قرمزپوشان و حتی شرایط تیم رقیب به اظهار نظر پرداخت. وی در گوشه‌ای از صحبت‌های خود خرید شهریار مغانلو را ضروری ندانست چرا که معتقد است پرسپولیس به خرید یک مدافع بیشتر نیاز دارد. 

وی درباره شروع دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر که با برد یک بر صفر پرسپولیس مقابل سایپا گفت:
تصور می‌کردم بازی با سایپا برای پرسپولیس آسان باشد اما عملکرد تیم حریف واقعاً خوب بود. پرسپولیس مشکل گلزنی دارد. این تیم بعد از گلزنی در دقایق ابتدایی می‌توانست خیلی بهتر و راحت تر بازی کند اما نخواست وارد چالش شود. این استراتژی برای پرسپولیس بسیار خطرناک است.

پیشکسوت پرسپولیس افزود:
اینکه پرسپولیس بخواهد روی یک گل زده در نیمه اول، اکتفا کند می‌تواند مشکلات زیادی را برایش ایجاد کند. یک گل هرگز نمی‌تواند برای پرسپولیس حاشیه امنیت ایجاد کند.

وی درباره عملکرد ناموفق مهاجمان این تیم تاکید کرد:
روی موقعیت‌های گلزنی باید با دقت و تمرکز بیشتری کار شود. یکی از دلایلی که باعث می‌شود پرسپولیس نتواند گل‌های بیشتر بزند نبود مهاجم تخصصی در ترکیب این تیم است.

حلالی یادآور شد:
وقتی مهاجم تخصصی در زمین مسابقه باشد ذهن مدافعان حریف هم درگیر آن می‌شود. به هر حال یک هافبک هرچقدر هم هوش بالایی داشته باشد نمی‌تواند مثل مهاجم در شناسایی چارچوب دروازه حریف عمل کند.

او درباره احتمال جذب شهریار مغانلو گفت:
نمی دانم دلیل جذب شهریار مغانلو چیست. فکر می‌کنم پرسپولیس نیاز اضطراری به دفاع وسط دارد. پرسپولیس به مغانلو نیاز نداشت. شاید او کیفیت لازم را داشته باشد اما با نزدیک شدن به پایان محرومیت عیسی آل کثیر نیازی به جذب بازیکن دیگر در این پست نبود.

اسماعیل حلالی درباره تغییر در کادر فنی استقلال نیز صحبت کرد و گفت:
مشکل استقلال مدیریتی است. تصمیماتی که آنها می‌گیرند خیلی اشتباه است. شاید انتقاداتی به آقای فکری وارد بود اما من فکر می‌کنم این باشگاه سرمایه‌های خود را می‌سوزاند و این موضوع می‌تواند خیلی خطرناک باشد.

 
منبع : تماشاچی

نظرات