تصمیم عجیب و غیرحرفه‌ای سرمربی استقلال | فکری اقتدار خود را زیر سوال برد

تصمیم عجیب و غیرحرفه‌ای سرمربی استقلال | فکری اقتدار خود را زیر سوال برد
تماشاچی -برخی از تصمیمات عجیب و غریب سرمربیان فوتبال یکی از موضوعاتی است که بدجوری هواداران را آزرده خاطر می‌کند و باعث ایجاد حاشیه برای تیم و باشگاه می‌شود.
در هیچ کجای دنیا ندیدیم بازیکنی را که روزها از تمرینات دور بوده بلافاصله در اولین بازی در ترکیب قرار بدهند و علاوه بر آن بازیکن مذکور تا پايان مسابقه نیز در میدان حضور داشته باشد.
بسیار بسیار این مورد را دیده‌ایم که بزرگترین ستاره‌های فوتبال دنیا هم اگر به دلیل مصدومیت یا دلایل دیگر در تمرینات غایب بوده‌اند چند مسابقه طول کشیده تا در ترکیب اولیه قرار بگیرند.
در سال‌های اخیر مگر از رونالدو و مسی بازیکن بزرگتری داشته‌ايم؟ اما به یاد داریم این دو بازیکن هم به دلیل دور بودن از شرایط مسابقه، در بزرگترین بازی باشگاهی جهان یعنی ال کلاسیکو روی نیمکت نشسته‌اند و این موضوع برای کسانی که ذره‌ای از علم فوتبال آگاهند اصلاً عجیب نیست.
اما متأسفانه در فوتبال ایران همه چیز برعکس است و قوانین نانوشته فوتبال رعایت نمی‌شود. 
مگر ممکن است بازیکنی که 11 روز در تمرینات تیم غایب بوده با 2 روز تمرین در ترکیب فیکس قرار بگیرد؟
محمود فکری سرمربی ای بود که این غیرممکن را ممکن کرد و از مهدی قایدی که روزها از تمرینات گروهی استقلال دور بود در ترکیب اولیه بازی با مس رفسنجان قرار داد.
قطعاً این اقدام محمود فکری به ضرر خودش تمام شد و با اینکه تک گل استقلال روی ارسال مهدی قایدی به ثمر رسید اما سرمربی آبی‌پوشان با بازی دادن به شماره 10 تیم‌ش اقتدار خود را زیر سؤال برد.
البته این تصمیم محمود فکری اولین تصمیم غیر منتظره او نبود و سرمربی استقلال در خصوص بازیکنانی نظیر میلیچ، دیاباته، فرشید باقری و سجاد آقایی اقدامات متنوعی را صورت داد که نشان می‌دهد ایشان در تصمیمات خود ثبات ندارد و گاهاً متزلزل عمل می‌کند.
قطعاً از این به بعد و در صورتی که محمود فکری سرمربی آبی‌پوشان باقی بماند، شاهد بی نظمی های بیشتری در تیم استقلال خواهیم بود و سایر بازیکنان استقلال هم به خود اجازه می‌دهند نظم تیمی را دچار مشکل کنند چرا که مدیریت جدی در برخورد بازیکنان متخلف در این باشگاه بزرگ وجود ندارد...

منبع : تماشاچی

نظرات