احتمال برکناری کومان توسط مدیر جدید بارسا | آرتتا گزینه موردنظر لاپورتا

احتمال برکناری کومان توسط مدیر جدید بارسا | آرتتا گزینه موردنظر لاپورتا
تماشاچی -نشریه «دِیلی میرر» فاش کرد خوان لاپورتا که یکی از نامزدهای تصدی پست ریاست باشگاه بارسلونا به شمار می‌رود در نظر دارد تا در صورت انتخاب به‌عنوان رئیس جدید این باشگاه، میکل آرتتا سرمربی اسپانیایی آرسنال را به جای کومان روی نیمکت تیم فوتبال بارسلونا بنشاند.

عملکرد رونالد کومان روی نیمکت بارسلونا با نتایج درخشانی همراه نبوده و بلوگرانا در آستانه حذف از لیگ قهرمانان اروپاست، در جام حذفی نیز احتمال زیادی دارد که نتواند شکست 2 بر صفر دور رفت را برابر سویا جبران کند و در لالیگا نیز بخت چندانی برای تصاحب عنوان قهرمانی ندارد.

لاپورتا در جریان کارزار انتخاباتی خود هرگز به صورت قاطعانه از رونالد کومان حمایت نکرد. هر چند که او خواستار احترام به مربیه هلندی به عنوان اسطوره باشگاه بارسلونا شد اما هرگز نگفت که این مربی تا پایان قراردادش می ماند و همیشه گفت که نتایج مربی هلندی روی آینده وی و تصمیم هایی که گرفته می شود، تاثیری دارد.

کومان تا تابستان 2022 قرارداد دارد و آرتتا لحظات پرفراز و نشیبی در آرسنال داشته که تیمش در حال حاضر با 37 امتیاز در لیگ انگلیس و اختلاف 25 امتیازی با منچسترسیتی صدرنشین در رتبه دهم جدول قرار دارد.

 
منبع : تماشاچی

نظرات