شرط عجیب و غریب مهدی قایدی برای باشگاه استقلال

شرط عجیب و غریب مهدی قایدی برای باشگاه استقلال
تماشاچی -مهدی قایدی، ستاره ریز نقش استقلال که چند روزی را به بهانه سرماخوردگی در تمرینات استقلال غیبت کرد حالا برای بازگشت شرط و شروط جدیدی را مطرح کرده است.

قایدی ابتدا درخواست کرده قراردادش افزایش یابد و سه برابر شود، این شرط ستاره استقلال البته مخالفی در باشگاه ندارد چرا که با توجه به مبلغ پایین قرارداد قایدی، مدیران باشگاه اعلام آمادگی کرده اند مبلغ قرارداد او را اصلاح کنند.

اما شرط دوم قایدی به شدت عجیب است، او از مدیران باشگاه درخواست کرده بندی در قراردادش اضافه کنند که او بتواند در صورت داشتن پیشنهاد خارجی، با مبلغی بسیار استقلال را ترک کند که این درخواست او با مخالفت جدی مدیران استقلال مواجه شده است.

مهدی قایدی در ابتدای فصل پیشنهاد ۲.۸ میلیون یورویی از قطر داشت و استقلال می توانست با فروش او ۲ میلیون یورو بگیرد و تقریبا همه مشکلات مالیش را حل کند ولی با توجه به درخواست هواداران و اعلام نیاز سرمربی تیم، از فروش او منصرف شدند و حتی ریسک احتمال مصدومیت و کاهش قیمتش را به جان خریدند.

اما حالا مدیربرنامه های قایدی اعلام کرده این بازیکن تنها در صورتی به تمرینات استقلال برمی گردد که باشگاه قبول کند در قبال دریافت تنها ۴۰۰ هزار دلار به او اجازه جدایی دهد.

 
منبع : تماشاچی

نظرات